%67 Zam

Napcan knka sen taahut istemiyordun. Sen ozgurlukcü birisin yapma boyle seylerr bakk savunduğunun arkasinda dur :joy::joy::joy:
Daha bunlari konusali 28 gün oldu uzuluyorum:(

1 Beğeni

Açıklama nerede yapıldı fiyatlar belli mi ki?

Btk tarafindan btk nin sitesinden bulabilirsiniz.

Vodafone gibi firmalar zarar yapsada gsm yönleri olduğu ve avrupa tabanlı bir firma olduğu için burada çok zam yapmazlar o yüzden vodafone fiber kullanan kitle çok şanslı kalacak vdsl de çok minimal zam yaparlar buna ek milleni vs bunlarda çok zam yapmaz yeni açılan firmalar türknetin zammının daha altında olmazlarsa biliyorlar çok az tercih edilirler ama türk telekom,superonline,kablonet yine devasa zamları dayatma yapacağına eminim.

son saydıgın 3 firmada tahhutlu satıs yapıyor zaten yeni abonelere zam kesin olacak o kacınılmaz ama bu firmalardan hizmet alınacaksa su surecte tahhutlu almak cok mantıklı. Bence Gigafiber altyapısı yoksa eger su an yeni abonelik yapacaklar için Bu saydıgın firmalar 24 aylık tahhutte her turlu avantajlı olacaktır 24 ayın sonunda VDSL de. TurkNet te 2023 hazirana kadar bu fiyat.

bence TurkNet tt altyapısı üzerinden verdiği hizmetlere zam yapacak kendi altyapısı üzerinden verdiği hizmetlerde ise fiyatı sabit tutacak

Websitesinde haziran 2023 e kadar fiyat garantisi diyor . Ha gigafiber sabit vdsl e yaptim derse cok kayip yasar

mecbur yapacak abi gigafiberde kiralama derdi yok ama diğer hizmetlerde kiralar uçacak

Be yapmaz diye tahmin ediyorum ama dedigin gibi tt zam yaptimi ne yapicak. Ama suda gercek abonelerinin cogunlugu vdsl abonesi diye tahmin ediyorum en iyi senaryoda yarisi diyim. Buyuk musteri kaydi yasar websitesinde oyle bir garanti verip bu sekilde cevirirse.

ama gigaya zam gelmez bence

Gigafibere yaptigi an zaten kulliyen guven kaybeder

İleride aboneler sürpriz zamlarla karşılaşmasın diye önceden planlanıp zam yapılıyor şu anda 2023 Haziran’a kadar sabit fiyat garantisi mevcut :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bu arada arkadaş yanlış biliyor. Şu an fiber döşemek daha az maliyet. Bakır fiyatları coşmuş durumda. Bu yüzden bütün binalara ve sokaklara fiber hat çekiliyor.

1 Beğeni

Simdi tv de denk geldim TT 2024 e kadar sabit fiyat garantisi reklamlari dönüyor

Turktelekom Kendi abonelerine zaten zammı yaptı. Turktelekom aboneleri 2021 aralıktan önce 24ay 100mbit 99 tl idi. Ve ara ara zam yaptı. Şuan 100 mbit 24 ay 167tl. %67 zam. Bu zammıda port ücretlerine bir şekilde yansıtmak istiyor. TT kendi abonelerinden abone başına 27 Tl yakın net kârı var. Son çeyerek raporunda belirtilmişti. Devlete geçtiğinden Son zam ile Abone başı karı daha da artacaktır. Bazı küçük firmalar haziran ayına kadar zam yapmayacağını belirtti. Bazıları %67 zammın tamamını yansıtmayacağını da söyledi. Türknetin zammından dolayı bazı firmalarda bu arada abone toplamaya başladı.
Yeni maliyetler operatör için aşağıdaki linkdeki gibi yazılmış. Ne kadar doğru bilemiyorum?
https://sysarts.net/vae-kurulumu

Şimdiden Taahutlemek istiyorlar sabit fiyat garantisi diyerek abone çekecekler

124₺’ye hizmet alabilecekken neden 139’a alayım? Eğer 100 üstü hızlar da tek fiyat politikasına uyulup sunulmazsa ben de daha ucuza 100 Mbps pakete geçerim. TurkNet’in politikasına güvendiğim için hala burdayım. Hazirandan sonra da 139₺ ye sunulacağına inanıyorum daha yüksek hızların

Fiyat senin için önemli değildii Taahut onemliydi :)) yapmaa bak boylee beni üzüyosun :)))

1 Beğeni

Fiyat benim için önemli değili tam olarak nerede demişim yaptıkları zammı yerinde buldum sadece. Yıllık enflasyon oranı ortada az bile zam yapılmış bence

Diger yazismalari silmisler o yuzden ss ini atamadim soylediklerini unutmaa :joy::joy: