%67 Zam

Diğer operatör %67 Zam yapıyor 1 nisanda Geçerli Diğer operatöre Kaçanları Görelim Şimdi :joy::joy::joy::joy::joy:

1 Beğeni

Diğer operatörlere kaçanlar taahütlü aboneliklere kaçtı genelde sorun olacağını sanmıyorum onlar için

1 Beğeni

Paketler fiyatlar aciklanmadan birsey diyemeyip bakalim fiyat tarifeler ne olacak

Diğer operatorlerde tahhutlu abonelik yapanlarda ilerleyen süreçte avantaj bile olma olasılığı var bu gidişle şu ortamda

Hazirana ertelenmis zam btk karari ile bugun

2 Beğeni

BTK nerede duyurmuş bunu bulamadım :grin:

Edit: Buldum. Çok komikler

2 Beğeni

Merak ettiğim şey türk telekomun altyapısını kullanan firmalar hemen ardından zam yapıcak mı ? veya gerçekten telekom %67 zam yapacak mı ? bunlar tamamen söylenti şuan ama gidenler taahütlü ise sorun yaşamadan 2 yıl garantileri olacak ama taahütsüz bizler için tehlikeli bir durum açıkcası göreceğiz…

Bence diger altyapiyi kiralayan firmalar yuksek ihtimal zam yapacak.
TTninde geri kaalcagini sanmam her kaosu firsata cevirip diger firmalardan 5 10 tlye fiyat dusuk olana kadar zam yapip ucuza veriyoruz statusu verebilir bence

Haziran’a kadar taahhütlü abone kabul ederler mi acaba diğer operatörler düşük fiyattan :grimacing:

1 Beğeni

Yapılan en son açıklamaya göre 1 haziran’a ertelenmiş zam durumu…

1 Beğeni

Umarım İSS değiştiren tüm kullanıcılar mutlu ve sorunsuz bir şekilde kullanımlarını gerçekleştirebilirler.

1 Beğeni

Bizim kapımız her zaman tüm internet kullanıcılarına açık :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

1 hazirana ertelendi anyayı konyayı o zaman anlarız :smiley:

Evet, en son gelişme olarak bu tarihe kadar bir zam yapmayacağı konusunda bildiride bulundular.

Bu tarihe kadar 100 mbps üstü hızlar da yok o halde

Türk Telekom yakın zaman önce tekrar devlete geçti. Aldıkları ilk karar %67 zam kararı şaka gibi. Maalesef bu zam telekom altyapısını kullanan TurkNet gibi alternatif İSSlerin de zam yapmasına neden olacak. Yani haziranda 139 tl olacak TurkNet aboneliği daha da artabilir

Öyle Olamaz Çünkü TurkNet Anlaşma Yapıyor Yıl sonu Kiralama Yapıyor Zaten TurkNet Bu yüzden Fiyatı Yükselti :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

TurkNet 2023 Haziran’a kadar sabit fiyat garantisi sunuyor.

1 Beğeni

BTK resmi açıklama yapıyor esasında ben merakla bekliyordum ne olacak diye bugun hazirana attılar zammı. TurkNet 2023 hazirana kadar fiyat garantisi veriyor arkasında duracaktır diye dusunuyorum ki durmazsa ciddi müşteri kaybı yaşar.Öte yandan diğer tt altyapısı kullanan iss lerin %100 zam yapacaktır TurkNet le aynı tavrı sergileyeceklerini dusunmuyorum .Sektorde kendi altyapısına sahip en buyuk 3 firma var birincisi Turktelekom Sonrasında SOL 3. TurkNet altyapı buyuklugu ve guc olarak. Bu firmalar bir noktaya kadar bunu tolare edebilir diye dusunuyorum finansal olarak ama digerlerinin o çapta olduklarını düşünmüyorum.

Turktelekomda 3 aylık yazlık aboneliği var.