3 dakika içinde destek kayıtları kapanıyor

oluyor fakat bu kadar yıldırmıyordu bıktırmıyordu şimdi daha çok fazla. destek kaydı açtım o yüzden iptal etmeyeyim diye düşünüyorum kayıt sonuçlarına göre edeceğim.

kaydı gene kapatıyolar.

Yanlış kategoriden kayıt açmışsınız. Doğru kategoriyi seçin. Hızım düşük adımından kayıt açabilirsiniz…

yanlış kategoride kayıt açmışsınız aşağıdaki adımları takip edin kayıt açın

:TurkNet Online İşlemler>Yardım merkezi>Ek hizmetler>Statik IP ile İlgili Destek İstiyorum

bu firma da yaşadığını sorunu çözebilen varsa gerçekten yürekten tebrik ediyorum saygı duyuyorum trollük yapan arkadaşlara ise hakkımı helal etmiyorum. yardımcı olan herkesten allah razı olsun. sinan bey ve TurkNet’in troll ekibi çok güzel savunuyot firmalarını koruyolar

İthamlarımıza dikkat edersek sevinirim, iptal edebilirsiniz size daha öncede belirttim madem sorun çözülmüyor iptal edin diye yerin dibine soktuğunuz firmadan neden hizmet almakta ısrarcısınız onuda bilmiyorum.

Statik ip yi iptal edip deneyin o zaman. Yada sorunun devam ettiği bilgisini tekrar kayıt üzerinden belirtin. Diğer bir seçenek ise Hakan Bey in belirttiği gibi farklı bir ISS üzerinden hizmet almak.

Kusura bakmayın da çözüm bulacağınız yerde cevap olarak neden hep farklı bir İSS den hizmet alın deyip işin kolayına kaçıyorsunuz? Müşteri olarak bizde biliyoruz farklı bir İSS den hizmet alabileceğimizi. Ama neden farklı bir İSS ye geçiş için uğraşalım ki? O son çare.

O zaman bu reklam ne oluyor?

TurkNet Ping Reklamı - 10 Mart 2020

Yanıltıcı reklam olmuyor mu?

TurkNet herkese eşit oranda hizmet veremeyeceği için taahhüt yok. Ülkenin altyapısı heryerde aynı değil. Herkesin konumuda aynı değil.

Hakan Bey,

İşte benim bahsettiğim de bu. Kimisi fiber kullanıp 100-200mb hız ve upload alırken hemde sıfıra yakın bir ping ile kimisi de Adsl de 3-5mb hız alıp 200-300 ping alıyor.

İşte o zaman bu gibi reklam yapmanın mantığı nedir? Ben bunu sorguluyorum.

Eşit hizmet veremiyorsan. Ki dediğiniz gibi ülkenin alt yapısı malum. TurkNet in elinde olan bir şey değil. O zaman bunun gibi reklam yaparak insanları yanıltmanın bir anlamı yok ki.

hakan bey troll değilseniz neden üstünüze alındınız?

Üstüme alındım diye birşey demedim yalnızca ithamlarımıza dikkat edelim dedim hoş olmuyor.

Bu forumda troll olduğunu düşünmüyorum. İddia sahibi iddiasını ispat ile yükümlüdür. TurkNet tarafından çözülebilecek sorunların hepsini açtığım kayıtlar ile çözebildim. Tek bir saçma sorunum var o da Telekom un koyduğu dslam kilidi. Bu hiç bir şekilde çözülmüyor. Hızım 40 Mbps ama neden 50 olmasın yada neden 63 olmasın.

bu forumda troll yok ise neden geçenlerde bir arkadaş post atmıştı tanık olmuştum. s…git deyip de sizin facebook grubunuzda mod tarafından atılıyor. ? bu grup ilk kurulduğunda katılanlardanım gruba daha önceleri şikayet postları attım eleştirdim firmayı hatta bir admin sen adam değilsin deyip gruptan atmıştı hakaret dahi etmeden madem troll değilse bu forum yada grup bu olanlar neden yapılıyor ?

TurkNet Kullanıcıları ve Yardımlaşma

Facebook grubunun resmi bur mecra olmadığını daha kaç defa söylemem gerekiyor caner bey ?

Facebook grubunu yönetenler ve sizler aynı kişilersiniz TurkNet ile beraber oluşturduğunuz bir forum sitesi.

Ee yani şuanki troll durumla alakası nedir ?

firmayı eleştirenleri neden kufur edip atıyorsunuz. sizin şahsınıza laf etmiyoruz hakaret etmiyoruz yaşadığımız sorunu anlatıyoruz beğenmiyorsan çık diyorsunuz herkese aynı hizmeti verecek diye bir şey olmadığını bende biliyorum sorunumun çözümünü arıyorum bulamıyorum troll değilseniz neden eleştiriye açık değilsiniz.

O arkadaşı davranışından dolayı modluktan attım
ve eleştirinin bir dozu var.

sorun yaşıyorum çözüm bulamıyorum hakaret etmeden sorunumu bildiriyorum sorunlar çözülmüyor alakasız cevaplar atılıyor daha sorunumu nasıl kanıtlayabilirim anlatabilir misin bana adam değilsin diye arkadaş hala grupta mod adı da murat. geçen ki arkadaşa küfür eden eleman beni atmıştı.
Screenshot11