3 dakika içinde destek kayıtları kapanıyor

hocam destek için teşekkür ederim trollük yapmadan cevap verdiğin için minnettarım. trace sonucu. adsız

1 Beğeni

Bu arada statik ip ye sahip değilsiniz değil mi?

(Trollük yapmaya gerek yok. Objektif olmak yeterli.)

statik ip kullanıyorum

Sorun buradan olabilir. Hatta yüksek ihtimal buradan…

OİM den bunu belirtin. Gerekirse ip değişsinler. Muhtemelen çözülecektir.

nasıl bir kayıt açayım yardım eder misin

İşlemler
Paket Tarife Kampanya
Hayır
Destek Kaydı oluştur.

Buradan statik ip ile ping sorunu yaşadığınızı ve 160ms altına düşmediğini belirtin. Gerekirse yeni IP tanımlama isteyin.

@anon65504637

teşekkür ederim deniyorum şimdi

:+1:
Bu ping gün boyu böyle değil mi?
Bi düşüp bi yükselmiyor?

Şayet sürekli yüksek ise statik IP,
Bi düşüp bi yükseliyorsa bağlı olduğun santralde kapasite dolu ve etkisi sana yansıyor.

değişkenlik oluyor bazen gün boyu bazen dalgalanma oluyor

İnşallah IP değişimi işine yarar.

Aksi halde 2.senaryo devreye girer. Kullanımın yoğun olduğu saatlerde kapasiteden dolayı ping uçuyor. Bununda çözümü dolaptaki hızın arttırılması. O da ULTRA zor.

1 Beğeni

yalova da yaşıyorum bölgem de TurkNet kullanımı yaygın değildir diye düşünüyorum saha dolabı bana orrtalama 100 metre taş çatlasın 150 metre mesafede yanii bölge hep bahçeli yaşlı kesimin yoğun yaşadığı yer.

Trace sonuçlarına göre değerler normal değil mi? Hız testi sonuçlarını kablolu olarak mı yapıyorsunuz. Ps i bilmem ama PC üzerinde DNS temizliği yaptınız mı?

vaktinizi ayırıp bu kadar ilgilendiniz gerçekten takdir edilesi elinize sağlık .

3 Beğeni

dns yok. vpn yok. kablolu yada kablosuz farketmiyor. dalgalanmalar oluyor. oyunlarda aniden ping giriyor csgoda 60-70 ping alırken aniden 130 150 300 değerleri görüyorum ssleri daha önceleri attım.

Kablosuz kullandığınız için olabilir mi? Oyun oynuyorsanız kablolu bir biçimde bağlanmanız gerek.

1 Beğeni

Kablosuz ile oyun oynuyorsanız 5GHZ destekli ac bir modem almanızı öneririm.

kablolu da denedim sonuç aynı değişen bir şey yok statik ip de bir sorun olabilir belki yukarda arkadaşın dediklerini harfiyen yaptım böyle bir arıza kaydı bıraktım

yardım eder misin hocam ?

Statik ip almadan önce kullanım var mıydı Ping süreleri nasıldı? Statik ip yi iptal edip kontrol edin isterseniz.