ZyXEL VMG8623-T50B Wİ-Fi Sinyal ve Kopma Sorunu

Global linkini paylaşır mısınız birde onu deneyelim

Arkadaşlar modemin kablosuz bağlantı konusunda sorunları var. Mutlaka bir yazılım güncellenmesi alması gerekmektedir. Ama daha önce Zyxel ile irtibata geçen arkadaşlar Zyxel’in topu TurkNet’e attığını söyledi. TurkNet de Zyxel’e topu atıyor. Aslında çözüm belli. TurkNet’in sorunsuz bir yazlım özellikle kablosuz konusunda Zyxel’e baskı kurması lazım.

Evet bazı cihazların kablosuz ağ bağdaştırıcıları ile ilgili bir sorun olabilir. Ama çoğu insan eski modemle böyle bir sorun yaşamadığını belirtiyor. Yani Zyxel modem cihaz seçiyor olabilir ki bu da bir sorundur. Örnek vermek gerekirse modemde kablosuz özelliklerinde bir özellik açınca veya kapatınca cihazı kapatıp açmak gerekiyor. Örnek WPS kapatın kablosuz bağlantı kopuyor yeniden bağlanmak isteyince ağa bağlanılmıyor veya kablosuz gözükmüyor.

Dsl özellikleri konusunda iyi bir modem diyebilirim. Ama artık bu konunun TurkNet tarafından ciddiye alınması gerektiğini düşünüyorum. Hemen bugün yarın olsun demiyorum. Ama artık bir gelişme olsun.

Arkadaşlar dediğiniz ve internetten bulduğum bir çok yol denedim ama sıkıntımı çözmüş değilim .Şunu fark ettim bu modemde deepfreze gibi bişey var sanki yaptığım değişikliklere girip bakıyorum yine eskisi gibi duruyor bazı şeyler. Hele yüklediğim fotoğrafta yer alan kısımların "kapalı çalışma sürelerinin olmayışı falan normal mi ?

Herhangi bir tarih verdiler mi? Yan odaya bile çekmemesi gerçekten can sıkıcı bir durum.

Merhaba, dediğinize göre 2 bağlatı yarattım ve eskiden yaşadığım kopmalar bitti.
Telefonları 2,4G den televizyonları 5G ağından bağladım, 2 gündür sorun yaşamıyorum.
Yaşadığım problemin 5G den kaynaklandığını anlamam, uygun soruyu sorup uygun cevabı bulmam uzun zaman aldı.
Paylaşımınız için teşekkür ederim.

2 Beğeni