Zyxel-vmg3625 wi-fi hızım düşük

Yapcak bir şey yok göndericez yine saol yardımların için

1 Beğeni

11 üstü kanalları çok denemeyin. 6 sabitleyin. Bazı bölgelerde 2.4 ghz wifi sayısı çok olduğundan bu kanal kullanılamıyor. Tüm cihazlarda bu sorun var mı? Modem yazılımını değiştirmeyi denediniz mi?

Ekleme: Nerden baksanız 35-40 tane wifi var etrafta. (Oda cihazın yakalayabildiği) (nerede yaşadığınızı merak ettim) Bu alanda 2.4 ghz kullanmanız mümkün değil.
Tmm wifi sinyalinin zararsız olduğu söylenir, ama bu kadarı fazla değil mi? Wifi sinyal gücünü olçen mobil programlar var. Taratıp atabilirmisiniz?

![Screenshot_20220220-074958|250x500](upload://Alddc3wnsaPdOhKeAbpxVRTe2gS.png
Şu an kontrol ettiğimde sorunun duzeldigini farkettim ama stabil değil bide şunu merak ediyorum Zyxel ilin turktelekom için ürettiği siyah küçük bir modemi var elimde hız konusunda 10mbps - 15mbps gidiyor ama wifi konusunda daha iyi çekim konusunda odalar arası iletimde modemle arasında 3 oda var sorunsuz sinyal geliyor hız ve ping değerleri sabit ama şu an kullandığım modem aynı odaya biraz daha düşük şekilde ping yüksek sinyal alıyorum suda var modemin dibinde de aynı sorun modemin tam yan kısmının hizasında tutatrsam her şey mükemmel evin odalarında da aynı testleri yaptım tam yan tarafından sinyal daha iyi geliyor oda sürekli olarak modemi oturduğum odaya doğru çevirmen gerek garipp

Şimdide yeni bir sorun başladı sadece Twitter ve Instagram da sıkıntı var mobil veride yada farklı wifide giriyor

İpv6 etkinse sadece ipv4 ayarına alın düzelecektir instagram ve Twitter ile ilgili sorununuz.

2 Beğeni

Evet dün fabrika ayarlarına cevirmistim açık olduğunu bugün farkettim düzeldi şu an

2 Beğeni