Zyxel VMG 8623T50B Putty üzerinden snr ayarlama

arkadaşlar merhaba 8623 modemini kullanıyorum fakat hattım 120 mbps destekliyor fakat bana 92 mbps geliyor snr değerim 10, snr değerimi putty üzerinden veya başka bir yöntem ile nasıl 6-8 arası değerlere sabitleyebilirim? teşekkür ederim.

1 Beğeni

@Baran halleder misin dostum

@serkan60 müşteri no verirsen arkadaşım halledecektir

Bu benim halledebileceğim bir konu değil internet üzerinde Putty kullanım rehberleri yer almaktadır inceleme yapılarak çözülebilir.

1 Beğeni

:thinking: bende bi deneyiyim umarım garanti kapsamından çıkarmaz. :joy::joy: süper online bağlantımı koparıyor izin vermiyor modeme. 80 yapınca oluyor ama oynamama izin vermiyor sanırım. Cmd açılınca kapatıyor. Neyse evdeki TurkNet onu yaparım :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

çok araştırdım fakat 8623 modeli için komutlarını bir türlü bulamadım. komutlarinı bulabilsem halledeceğim

1 Beğeni

komutlarinı biliyorsan eğer söyleyebilir misin?

2 Beğeni

Bi kaç tane şey denedim olmadı belki sen başarırsın . Konu açmış hakan abi ona bakarak yaptım

1 Beğeni

yok ben tenete giriş yapıyorum fakat snr ayarlama komutlarını bilmiyorum bir bilsem ayarlayacağim da

1 Beğeni

Help yazınca bazı komutlar çıkıyor

1 Beğeni

evet dün onu da denedim fakat gerekli komutları bilmediğim için yapamadım pppectl diye bir komut vardı sanırım oradan yapacağız da devamını bilsem

1 Beğeni

Bunu yaz mış. hiç denemedim . Hiç bilmiyorum araştırmadım

ben denedim ya bu komut olmuyor geçersiz diyor

1 Beğeni

Merhaba, belki @asdas127816, @abrahamlncln, @muhep ve diğer arkadaşlar bilgi sahibi olabilir…

2 Beğeni