Zyxel vmg 8623 t50b ~Keneticc extra dsl

Zyxel vmg 8623 t50b modemden aldim abone olurken ama wifi performansindan memnun degilim kenetic extra dsl almak istiyorum almalimiyim sizce herkes cok ovuyor kenetic modemi

Ben gayet memnunum keenetic extra dslden. Tavsiye ederim.

Aslında kullananlardan duyduğum kadarıyla Zyxel’in de wifi performansı güzel. Ama extra dsl de gayet iyi modem tabii.

1 Beğeni

Güncelleme yap düzelir ilk başta bende memnun değildim şuan aşırı memnunum ama extra dsl daha iyi tabi

1 Beğeni

T50b yi ne yapacaksınız? Yeni bir modem almadan önce shiftdelete in en iyi wifi ayarları yazısına bir göz atın derim

1 Beğeni

almış sanırım arkadaş. artık yapacak bir şey yok. :joy:

1 Beğeni

Bu arada doğum gününüz kutlu olsun nice mutlu yıllara :tada:

1 Beğeni

Dostum çok teşekkür ederim. forumun bunu belirtmesi de ayrı bir incelik.

1 Beğeni

Merhabalar sizin yaşadığınız durumun benzeri bende var bende t50b mi yoksa extra dsl mi alayım onu düşünüyorum benim için wi-fi çok önemli siz ne yaptınız şuan t50b devam mı yoksa keenetic extra mı?

Ben t50 yi 2 defa garantiyle yetkili servisinde değişmeme rağmen sorunum değişmedi hiç memnun değilim t50 den memnun olanlar var ama şikayeti fazla bi modem acil iyi bir firmware gerekiyor suan extra DSL kullanıyorum memnunum T5 de kutusunda duruyor kullanmadigim modem e her ay para oduyom iade de yapamıyorum

Merhabalar murat kardeşim daha önce başka bir konuda Zyxel demişsin ama burda keenetic extra dsl demişsiniz bende bu ikisi arasında kaldım tamda ikisini kullanan birini gördüm derken sizde iki yorumda başka başka yazmışsınız kısacası şuan ki fikriniz nedir sizce hangisi?

1 Beğeni

Keenetic i bilmem ama T50 nin wifi sinyal mesafesi Asus n16 ve tplink 9970 in kat kat üzerinde çıktı şaşırtıcı derecede.

Keenetic hattı yönetmek için envayi çeşit ayar sunuyor ve çok memnunum.
Eğer bütçeniz müsaitse kesinlikle keenetic tavsiye ederim.
Peşin yada kartla alabilirsiniz.
Eğer peşin alamam kartımda limit yok derseniz TurkNet’den taksitle zyxel alın oda pişman etmez.
Keenetic’e gelen güncellemeler ile zyxel çekim mesafesine yaklaştı ve kabloluya yakın sonuçlar veriyor artık wifi performansı arttı ve zyxel ile arasında bir fark kalmadı.
Ki güncellemeden önce de çok kötü değildi ama şuan zyxel kadar memnun ediyor wifi performansı hem hız hem çekim mesafesi olarak.
7 ay zyxel T50b kullandım, 3/4 aydır keenetic kullanıyorum.
Tekrar söylüyorum her türlü keenetic daha iyi daha işlevsel ve tüm kontrol senin elinde.
Keenetic extra dsl tavsiyemdir.

1 Beğeni

T50b’yi ayarla koy kenara çünkü ayar vs çok fazla seçenek sunmuyor. Standart kullanıcıya öneririm. Ama hattımı ben her an yönetmek isterim dersen sürekli güncel bir cihaz olsun dersen keenetic öneririm.

Murat kardeşim bütçeden yana sıkıntı yok benim tek sıkıntım seçim yapamamamaktı öncelikle ben wi-fi çekim gücünü özellikle 5 ghz bandını çok önemsiyorum benim için birinci öncelik wi-fi ağ mesafesi bu konuda keenetic için zayıf diyenler var ama şuanki güncellemelerle iyi diyorsun buda bana ışık tuttu şuan için keenetic alma eğilimim çoğaldı cevabın için teşekkürler.

1 Beğeni