ZyXEL P1302 T10D v3 Modem Kurulumu

merhaba başlıktada belirttiğim gibi bu modeme sahibim. internetim yeni bağlandı fakat hızım kbit olarak geliyor çok düşük bi ayarımı vardır nedir bilemiyorum. ONLİNE işlemlerden destek istedim hatda problem olmadığı modem ayarlarınızda problem olabilir diye geri dönüş yapıldı. bu modemde başka ne gibi ayarlara bakmalıyım?

Modem arayüzüne girip dsl bilgilerini atabilir misin kardeşim. Hattına gelen hızı görelim. Ayrıca TurkNet Online İşlem Merkezi’den de girip hizmet bilgilerine bakar mısın hattına gelen giden bilgiler nasıl görelim ss at. Modem arayüzü için ise her hangi bir tarayıcıdan 192.168.1.1 gibi ya da 1.2 ya da 2.1 gibi modemine ait olan rakamla girebilirsin. Kullanıcı adı parolası ise admin, admin vb. olabilir. Googledan bakarsın.

ADSL WAN Bağlantı var 1037 kbps/70 kbps

bumudur?

Dostum ekran görüntüsü at bilemem ki o mu :slight_smile: Özellikle detaylı anlattım. Birilerinin yardımcı olmasını istiyorsanız önce o birilerine yardımcı olmanız lazım. Kısır bilgi ile kısır cevap alırsınız. Birçok kişi uğraşmak istemediğinden cevap bile vermiyor.

yok yok buralar değil. bu kısımlar snein özel kısımların. bize dsl istatistiği vs lazım. hattına gelen hızlar snr marjını falan görmek laızm. bir de adsl hizmet alıyorsun galiba modem o şekil kurulmuş.

onu hangi sekme altında bulurum?

hat durum bilgisi kısmında görüntülemeniz lazım ya da sekmeleri dolasın xdsl istatistiği vb. bir şey yazar.

image

şöyle bir şey olmalı.

böyle biryer yok bende vdsl olduğundan olabilirmi sizinkisi?

yok adslde de var. farklı bi yerdedir. genelde ilk açılan ekranda oluyor çoğu modemde. neyse biraz daha kurcalayın :slight_smile:

teamweawer ile bağlanabilirmisiniz çok merak ettim bu alanı :slight_smile:

edit: tamam sorun düzeldi. kablo bağlantısı yapılırken bi damar kablo yarılmış kopmak üzerymiş. düzelttim çok şükür. sizede çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim iyi günlerde kullanın.