Zyxel modem mi daha iyi yoksa Keenetic mi?

Sinerjiye de bakayım o halde. Ben kredi kartı kullanmadığım için taksitle pek işim olmuyor açıkçası

Ayda 143 TL ye 12 ay taksit hani almak isteyen olursa parası pahalı gelir ondan dedim.

1 Beğeni

Anladıım. Teşekkür ederim tekrar oraya da bakayım ben

Kablolar eskidi ve bir ve daha fazlası eke sahipse crc ve fec leri düzeltemezsiniz. Ayar vs çok uğraşmıyorsanız zyxel fiyat performans cihazdır. Gayet sorunsuz 10 üzeri kullanıcı bağlandığında yine rahat bir kullanım sunuyor

1 Beğeni

Dağıtım kutusunun kendisi ve santralden dağıtım kutusuna gelen kablolar evet çok eski. Dağıtım kutusundan eve gelen kablo ise yeni. Bu kabloya yak1 ile rj44 çakılı durumda bunun haricinde başka bi yerde ek yok. Keenetic modemin kopmadan sonra kendi kendine resetlemesi ve snr ayarlarının yapılması hoşuma gitti açıkçası ve bir denemek istedim. Modem elime ulaştıktan sonra buradaki arkadaşların da yardımıyla kurup deneyeceğim bakalım

1 Beğeni

Kopmadan sonra kendi kendine reset olayını anlamadım. Tüm modemler koptuktan hemen kısa bir sürede tekrar dsl baglantisi kurarlar. Bağlantı kurmayan modem mi var acaba

1 Beğeni

Demek istediği şu. Çoğu modem crc den dolayı şişer ve hızı düşürür keenetic anlık hattı yenileyerek crc den dolayı hız düşmüyor

2 Beğeni

Ben TurkNet’in sattığı modemi kullanıyorum. Onda crc’lerden dolayı bir süre sonra hat kopuyor modemi kapatıp açmadan düzelmiyor

Deneyin bakalım hayırlısı olsun

1 Beğeni