Zyxel modem iss değiştirme

merhabalar turknetin verdiği modemi iss değiştirdiğimizde de kullanabilir miyiz? kullanabiliyorsak nasıl kullanırız?

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Yine sana anlaştığın firmadan modem kullanıcı adı ve şifresi verilecek gerekli bölüme yazdığın taktirde modemin internete bağlanacaktır

2 Beğeni

teşekkür ederim acaba global firmware kurmam gerekir mi diye düşünmüştüm.

birde paket değişikliği bölümünde 100 mbps yi göremiyorum altyapı 150 mbps destekliyor nasıl geçiş yaparım 100 e

1 Beğeni

Yardım merkezinden paket tarife değişikliği kısmından 100 megabite geçme talebinde bulunabilirsiniz.

1 Beğeni

TurkNet Online İşlem Merkezi - Yardım Merkezi - Paket / Tarife / Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum - İnternet paket değişikliği menüsünden işlem yapabildiniz mi? Hayır butonuna basarak destek kaydı üzerinden bildirebilirsiniz.

3 Beğeni

DSLIM kilidine takılırsa yani 80 megabit filan alırsanız. Burdan yardımcı olurlar.

1 Beğeni

teşekkürler (20 karakter)

Önemli değil. :slight_smile:

1 Beğeni

teşekkürler (20 karakter))

Rica ederim. :slight_smile:

1 Beğeni

Üst pakete geçtikten sonra gelen hız tatmin etmez ise destek kaydından hızınızın artması için talepte bulunabilirsiniz. Mümkünse halledeceklerdir.

1 Beğeni

4 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.