Zyxel firmware güncellemesi yaptım modem arayüz ve wifi şifresi değişti

zyxel VMG3625-T50B marka modemime V550ABPM3b2_F0 güncellemesi yaptım wifi şifresi ve mdoem arayüzü şifresi değişti yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı adı : admin
Şifre: admin olarak denediniz mi?
Kullanıcı adı: admin
Şifre: boş

admin olarak denedim boş olarak girilmiyor zaten

resim_2022-01-01_154243

Merhaba, modeminizi resetleyip 0’dan kurulum yaparsanız sorununuz büyük ihtimalle düzelecektir.

2 kere resetledim eski şifrelere geri dönmedi

Reset düğmesine kaç saniye basılı durdunuz?

5-6 saniye ışıkların hepsi yanıp sönğnce çektim

Modeminizdeki reset düğmesine 20 saniye basılı durun ve ardından modem kurulumunuzu yapın.

20 saniye basarak reset attım ama hala wifi şifresi ve modem arayüzü şifresi yanlış

Merhaba üzgünüm ama bu sorundan ben de dahil birçok kişi muzdarip oldu bu konuyla ilgili görebildiğim kadarıyla herkesi uyarıyorum bu belirtilen yazılım vmg8623-t50b için geçerli ve bu yazılım bir takım işlemler sonucu vmg3625-t50b ye de yükleniyor temelde yazılım aynı ama uyum sorunu var o yüzden bu yazılımı 3625 model numaralı modeme yüklemeyin yüklemek istiyorsanızda modemin supervisor şifresini öğrenin sizin yapmanız gereken tek şey modemin garantisi var ise garatiye yollamak.

maalesef yüklemiş bulundum mecbur garantiye yollayacağım

Garatiye gönderin modeminizi onlar size yenisini göndereceklerdir.

İndirdiğiniz yazılımı bana özelden veya buradan iletirseniz yazılımı inceleyebilirim.

iletebilirim forumdan indirmiştim zaten

https://ext-tnfiles.turknet.net.tr/V550ABPM3b2_F0.rar

evet bu sürümü indirip kurdum

Şunları deneyin:
Şifre: password

Şifre: 1234

1234 ü denemiştim zaten password de olmadı bide zyxel e mail attım olmazsa garantiye yollarım yedek modemim var