Zyxel 8623 t-50b 5ghz sorunu

Şu bile tezinizi çürütür :grinning::grinning:

Beyfendi siz beni nereden tanıyıp fanboyluk yaptığı mi idda ediyorsunuz ? zyxel 8623 ü eylülden şubata kadar kullandım öyle abartılacak bir çekimi yok. zaten yazılımı berbat ötesi ne qos düzgün çalışıyor ne kuyruk kurulumu na giriş yapılıyor

seri üretim cihazlarda sorun çıkma ihtimali var kullandığınız cihazın sorunu olabilir antenlerinde sıkıntı olabilir koyduğunuz yerde sıkıntı olabilir

Alın size hız 2 oda uzakta 5 ghz 2 dış çekiyor

Donanım var yazılım yok yazılım olmadiktan sonra en iyi donanım olsa ne yazar ?

ben neden 400 lira verdiğim 6 aylık modemi 200 liraya satayim ? güncelleme gelir fpt sunucusunda yok italyanın bi forumundan çıkar. abpm4 sürümü gelir ipv6 çalışmaz. abpm0 sürümünde download qos ayarı diğer sürümlerde kaldırılır çöpün çöpü zyxel e para verilmez

Zyxel’in yazılımı kesinlikle çöp bunda size hemfikirim. uPnP falan da düzgün çalışmıyor. Ayrıca İki modemi de koyduğum yer aynıydı ama gerçekten Extra DSL’den randıman alamadım.

hocam cihazda bile problem olabilir bilemeyiz maalesef. öyle insanlar var ki 2 koltuk arasına yere modem koyup çekmiyor diyor biri gidiyor subbower in üstüne modem koyuyor sinyal bozuluyor

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: karakteri doldursun diye smiley i fazla tuttum yanlış anlama :hugs:

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ne demek

1 Beğeni

az önce asus dsl51 modemi teslim aldım kurulumları yaptım… Şu kinetik ile 9-10mbs hız aldığı bölgeden annemin telefonu neredeyse full çekiyor :slight_smile: sanırım aradığımız modem asusmuş

Modem yine çamaşır makinesi ile dolap arasındaki 10 cm lık boşlukta mı :smiley:

Foto at da millet nasıl modemi konumlandırmaması gerektiğini görsün :smiley:

ahsdhahsda :smiley: yok yok bu sefer dolabın içine attım :d

Keenetic i koydunuz yere o boşluğa koyun bakalım bı… Asus da da memnun olacak mısınız

Asus ac51 i arkadaşım sayesinde tanıdım 2 sene önce huawei modemi yandığı için almıştı 5 Ghz anteni tek olduğu için çekim mesafesi olarak biraz kötü 2.4 Ghz konusunda bir sıkıntısı yok arayüzü biraz modernize edilse keşke

biraz işlerim var aynı yere koyup deneyeceğim hatta video çekeceğim

Sizin adınıza sevindim, Keyifli kullanımlar dilerim. :sunglasses:

1 Beğeni

teşekkürler hocam sağolun :sunglasses:

1 Beğeni

buyur kardeşim… Bundan daha iyi konumdaydı kinetik ama 9-12mbs veriyordu, asus bu anten konumu ile 58mbs veriyor.

1 Beğeni

iyi de hocam aranızda 1 oda bile yok kapı açık

resim

konunun öncesi var arkadaş onu biliyor. Aynı konumdan kimetic modem ile 9-12mbps arası hız alıyordum. Bunu diyince yok altında beyaz eşya var yok 10cmlik dar alan şu bu diyip topu bana atmışlardı. Buyursunlar şimdi bakalım topu nereye atacaklar.

Sizin için evde eski telefon bulup video çektim sizden daha uzak bir noktada hız testi yapıyorum.

Bu ise kablolu test alttan gördüğünüz itibari ile

1 Beğeni

sorun bende o zaman boşverin gitsin :slight_smile: