Zyxel 8623 t-50b 5ghz sorunu

Tamam haklısınız. Siz doğrusunuz. Keenetic yazılımsal olarak türkiye şartlarına göre yapılandırılmamıştı baştan zaten o yüzden güncelleyin deniliyor.

Başarılarınızın devamını dilerim beyefendi.

2 Beğeni

Böyle bir videoda ben çekeyim zyxel ile bide onu görelim 5 ghz de yarın atarım konu altına :smiley:

Bu kadar çok ayar yapmaya ne gerek var tak fişe kullan yok önizleme sürümü yok şu kanal ayarı yok bu yok o… 500 TL veriyorlar bir de üzerine bir sürü ayar yapıyoruz. :joy::joy::joy::joy:

Peki (20 karakter) (20 karakter daha)

1 Beğeni

Keenetic’te en çok ayarı kafama göre VPN kullanmak, webdav, torrent, ftp, opkg gibi durumlar için kullanıyorum.
Yoksa bende şifremi girdim, wifi ayarlarımı yaptım. Devamke… :slight_smile:

Kullanıcı adı ve şifresi: demo

Aferin onlara Asus, TP link Zyxel yolunda ilerliyorlar. :clap::clap: Fiyatlarını da Türk firmasına yakışır şekilde günceller iseler olur birşeyler

1 Beğeni

Doğru diyorsunuz. Yüzlerce model var. Ne gerek var bir sürü model çıkarmaya.:+1:

1 Beğeni

Üst mesajda Zyxel gibi bir markadan doğan Keenetic’i göstermiştik aslında.
Kimsenin yolunda ilerlemiyorlar, kendi yol haritalarında ileriliyorlar.
Bu arada Türk markası değil. Daha öncede başka bir forumda AirTies gibi balon olur gider bir Türk firması yazısı okumuştum.

Keenetic daha yeni başlıyor, görünen o ki Avrupa kanalında da satışa başladı.

1 Beğeni

Extra DSL 2018 yılında çıkmış bir cihaz. 2019 sonrasında gigabit port istekleri arttığını düşünürsek…

1 Beğeni

Esasında şu anda Extra DSL modelini satın alan birkaç kişi hâlâ sırf bulunduğu bölgedeki DSLAM’in markasından dolayı bile sorun yaşayabilir, bu tür problemler yaşanıyor hâlen maalesef ve bildiğim kadarıyla o kişiler Keenetic’e ulaşırsa onlara özel yazılım atılıyormuş. Fakat muhtemelen bu problemler yeni çıkan Hero ve Peak DSL ile giderilmiştir. Yani esasen şu anda Keenetic’in en stabil ve ucuz modemi Hero DSL ancak bana göre hâlen bir tık pahalı, birazcık düşse direkt alacağım ama 900 TL cidden çok yahu.

1 Beğeni

Boşver. Bu 87 gündür böyle :slight_smile:

Haziran 2020’de 3.4.1 yada 3.4.3 ile başladım. 3.7’leri bitiriyoruz tabiki de. 3.8 Coming Soon.

2 Beğeni