Zxhn h298a modem ipv6

ZXHN H298A modemine sahibim. technopat videosu ile root ayarlarını açtım. ipv6 için profil oluşturuyorum ama sürekli hata alıyorum. yardımcı olabilecek olan var mı?

@CKLasT ilgilenir misin ?

Merhaba

Zte router daha önceden ipv6 çalışıyordu.
Zte router ipv6 çalıştıran kişiler bir daha test ettiler ve ipv6 çalışmadığını gördüler.
Sebebini bilmiyorum.

Bunun bir çözümü var mı?
TurkNet modem değişikliğini kabul ediyor mu?

Kendiniz bir router alıp değiştire bilirsiniz. Şuan ki çalışan C80 olduğunu gördüm ama son durum nedir bilemiyorum.

Türk Telekom’dan verilen C5v ve zte şuanki durumda çalıştırmıyor.

modem değişimi için başvuruda bulundum ancak acer c5v ile değiştirilebileceğini söylediler. eğer ilgili modemde de problem varsa hiç değiştirmeyeyim. durum kesin mi?
ayrıca ipv6 için tavsiye edilen bir marka modem var mı?

O router ipv6 hiç çalışmıyor ve bazı sorunlar var diye biliyorum. Wifi gibi.

Merhaba

Hiç bir sorunu olmayan bir router ve ipv6 çalışan istiyorsanız.

*TP LİNK C80

Kullanan kişiyle görüştüm hala çalıştığını söylüyor.

merhaba, turk telekom saha personeli konu ile ilgili ellerinde acer c5v ve tp link ac 1200 marka modemlerinin olduğunu söylediler. TP Link AC 1200 marka modem hakkında bilgisi olan konuyu güncel tutabilir mi?

IPv6 konusu yaygınlaştıkça bu problemle karşılaşan mutlaka olacaktır en azından başkalarına da yol olur.

Merhaba

Çalışan tek router gördüm.
TP link C80
Başka biri başka router kuran ve çalıştıran varsa bilemiyorum. Tek gördüğüm TP link C80 sorunsuz çalışıyor.
Kurulumunu @cliff62 beraber yaptık. Burdan kendisine teşekkür ederim. Şuan kullanmakta.

2 Beğeni

Hocam o teşekkür bana ait. Sayende router’ı sorunsuz kullanıyorum.

Evet tp-link archer c80router ile ipv6’da bir sorun yaşamıyorum. Şu an iş yerindeyim dilerseniz evden ekran görüntüsü de atabilirim

2 Beğeni

Görüldüğü üzere https://ipv6-test.com/ web adresindeki test sonucu böyle, IPv6 canavar gibi :slight_smile:

ICMP meselesini de çözdüm aslında. ESET firewall’da icmpv6’ya izin verince test sonucu 19/20 oluyor fakat ESET icmpv6’ya default ayarlarda izin vermemiş. Güvenlik sebebi vardır diye ben de kapalı tutuyorum.

2 Beğeni