Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

Şikayet 3 kez tekrarlanırsa BTK’ya düşer ilk 3 yazışma TurkNet ile yapılır bir kez daha tekrarlanırsa BTK’ya gönderilir.

2 Beğeni

gigafiber kullanıcısı olarak, 180 liraya TurkNet adsl kullanıp bize destek olan abonelere teşekkür ediyorum.

5 Beğeni

Bu konuda kapanmayan bir şikayetiniz var gibi bir ibare çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam

1 Beğeni

Hahahahaha eee zamaninda elestirdim diye burda sikayet eden arkadaslardanda var iclerinde elestirildim :slight_smile: , postlarim silindi :slight_smile: , eski yonetici arkadas kavgaci bir kisilik notuyla uzaklastirdi :joy::joy::joy::joy:. Eeeeee simdi ne oldu dediklerim bir bir cikti yazik TurkNet 'e. Eskiler forumu takip edenler dediklerimi hatirlayacaktir :joy::joy::joy:

3 Beğeni

Çok hatırlamıyorum. Ayrıldım ben Turknetten daha önce şikayetim de olmamıştı. Başka isslerde böyle diye paylaştım

Ben btk üzerinden şikayet oluşturdum. Turknetten 2 defa peşin ödeme cevabı geldi ardından btk’ya düştü şikayetim. onlarda biz bir şey yapmayız git tüketici hakem heyetine başvur dedi. Dolayısıyla BTK’dan şikayet etmek bir işe yaramıyor.
Cimer üzerinden edersenizde BTK’ya atıyor :slight_smile:

3 Beğeni

Merhabalar, fatura destek kaydı oluşturmanız yeterli. Fatura ve Ödeme İşlemleri - Turknet

Ahahha BTK’nin bu zamana kadar ne faydasını gördük de

5 Beğeni

oha dediğim oldu

3 Beğeni

baba eski müşterinin ne suçu var burada? o dönemde abonelik başlatan adama zam uygulama, eski müşterine uygula aynen öyle :slight_smile:

4 Beğeni

evet çünkü ilk yapılan 40 tl enflasyon zammıydı bu 30 tl de port ücretleri için yapıldı gigafiberde port ücreti olmadığından doğal olarak zam yemedi

2 Beğeni

10 aylık fstura ödedigim zaman arkadasini getir indirimli halini mi ödeyeceğim acaba bilgisi olan?

10 aylık döneminiz bittiğinde ilk aydan itibaren indirimleriniz yansımaya devam edecek

2 Beğeni

Ama bu daha nokta atışı olmuş :face_with_hand_over_mouth: Zam kapıda - JusTiMe tarafından #17

3 Beğeni

Benden daha isabetli atış yapan oldu

1 Beğeni

Başka issye geçiş işlemlerini başlattım.3 senelik abone olarak TurkNet eski abone yeni abone ayrımcılığını kaldırıp eşit şartlar sağlayana kadar elveda…

4 Beğeni

bugün bende dahil 7 arkadaşım üzülerek başka bir iss ye geçiş talebi oluşturduk TurkNet bu şekilde devam et inan çok abone kaybedeceksin.

6 Beğeni

Fiyat artışları bizim en sevmediğimiz konu. Ama artan maliyetleriniz size eski aboneliğimizi sağlıklı ve sürdürülebilir bir hizmet vermemizi imkansız hale getirdi.

Aboneniz olarak daha sağlıklı ve ödenebilir bir fatura ile hizmet alabilmek için yeni iss ye geçme kararı aldığımızı bildiririz, bu kararımız ile şuanda aboneniz olan bizler sizlerin verdiği sözün karşılığını farklı isslerde aramaktayız.

5 Beğeni

Bence bir tik acele karar veriyorsunuz internete yapilan ilk zamlarin enflasyon zammi oldugunu dusunuyorum port ücretleri icin daha zam yapmamis olabilir diger iss ler agustos sonrasi bakalim.

1 Beğeni

Daha iyisi gelmedi
Gelemez :clap::clap::clap:

1 Beğeni