Zam geldi güncel fiyat 169.90tl

Merhabalar, kontrol edelim :raising_hand_man:

1 Beğeni

Merhabalar, 169,90 TL yalnızca internet hizmetinin tutarıdır. Bu hizmete ek olarak telefon hizmeti kullanan müşterilerimize, güncellenen fiyatın 169,90 TL bilgisi ulaşmıştı. Fakat doğru fiyatın 169,90 + 10 TL yani 179,90 TL olması gerekiyordu. Bu ayrım için düzeltme sms’i yollandı :raising_hand_man:

statik ip ücreti de 12TL olarak aynı mı kalıyor? ay sonunda toplamda ne kadar fatura çıkacağını öğrenmeye çalışıyorum. Zaten statik ip aboneliğim olduğu için güncel fiyatını online işlemlerden göremiyorum.

4 Beğeni

Merhaba statik ip tekli (bireysel) ücreti 14.90 TL

2 Beğeni

Zam haberinden sonra iptal edecegini/ettigini yazıyorsunuz haklı olarak FAKAT.
Kardeşim anladık fiyat yüksek ve 2.zam geldi diye isyan ettin 1-2 hatta 3 mesaj yazdın. Ama her saat başı da bu konuya isyan mesajı yazma ya. İptal ettiysen ettin, niye saat başı aynı şeyleri yazıp duruyorsun :face_vomiting:

(bu mesaj konuda +10 mesajı olan bi üyeye isyan içeriyor)

1 Beğeni

Kullanamayacağın 500mb 1000mb olsa ne yazar :smiley:
Elimi cebime atıp o paraya kıymaktan başka çarem yok şu an için bile en iyi tarife TurkNet 'te

Özelden yazar mısın bana bir şey soracağım ben yazamıyorum profilin gizli :slight_smile: Bir daha dener misin?

1 Beğeni

Vurdu gol olduuuu

Sözleşmenin 7.1. Maddesi. Araç kullandığım için bakamadım.

2 Beğeni

Çok çok haklısın

1 Beğeni

Fiber bağlantı vdsl gibi olmaz, ya tam alırsın hızı ya hiç. 1000 e kadar çıkarsın

Allah’tan telefon hattımı iptal ettim bide bu fiyat nedir bee

Teşekkürler yanıtınız için. Bu gün ilgili ISS’yi aradım ve altyapının 1000 Mbps’i desteklediğini söylediler. Haziran 2023’e kadar kalacağım TurkNet’te. Vdsl 100 Mbps hız alıyorum zaten.

Evet onların da hizmet dondurma özellikleri var ama süre ve ücret kısmı farklı olabilir.

O madde fiyatların değiştirilebileceğini söylüyor. Halk arasındaki meali : Biz size değiştirmeyeceğiz diye söz de versek bir gece ansızın değiştirebiliriz siz de bir şey yapamazsınız :slight_smile:

4 Beğeni

Herşeyi bir kenara bıraktım enes bey ile alperen beyi kıyasladınız ya konu altında. Çok komikti gerçekten. İnanın tarafsız bir şekilde her ikiside bizlere destek olmak için burada. Bu zam haberinden sonra Enes Bey de olsa aynı kelimeleri sarf edecekti tıpkı bir öncekinde olduğu gibi. Kendisi TurkNet müşteri hizmetleri çalışanı ya da bir tık üst kademedeki bir arkadaşımız kendisine saygılarımı sunuyorum. Bu iş gerçekten sabır istiyor. Allah seninde yardımcın olsun @alperenatici

1 Beğeni

Arkadaşlar bir şey soracağım. Tt haziran ayında port ücretlerine %67 oranında zam yaptığı için zaten Haziran ayında beklenen zam mayıs ayında bize yansıtılmamış mıydı? Yanlış mı hatırlıyorum? Kimse beni yanlış anlamasın lütfen sadece soruyorum. Umarım en kısa sürede TurkNet kendi altyapısını genişletir de her port zammından etkilenmeyiz…

Ağustos 2021’de katıldım TurkNet’e o zamanlar 99.9 TL’idi fiyat. daha sonra Haziran 2023’e kadar sabit fiyat garantisi ile 139.9 TL oldu fatura. tamam eyvallah ama 2023 Haziran ayına gelmedik şuan 169.9 TL oldu fiyat. E hani zam gelmeyecekti? Bazı arkadaşlara sözümüz söz vs adında mail gelmiş ve artıştan etkilenmeyecekmiş. Bana mail gelmedi umarım bende etkilenmem bu zamdan çünkü sabit fiyat garantisi verdiniz ve çevremdeki 3 kişiyi bu sözünüze güvenerek abone ettim. ceremesini çekmem umarım…

Mehmet Bey merhabalar, “Haziran 2023’e Kadar Fiyat Garantisi” kampanyası kapsamında abonelik başlatan müşterilerimiz fiyat güncellemesinden etkilenmeyecek.

1 Beğeni

Sayın @alperenatici, yetkili olarak bu görüntülere TurkNet adına vereceğiniz bir cevap var mıdır ?

1 Beğeni