Yurtdışı çıkış problemi

Bir cevap bile yok. Türknetin şuan ki abone sayısına ulaşmasının sebebi bu işten anlayan bilgili insanların çevrelerine önermesinden kaynaklanıyor. Senin benim gibilerin güvenini kaybetmeleri normal aynı şekilde abone sayılarına da etki edeceğinden haberleri yok galiba. Destek kaydında örnekli olarak hangi santrallerin sıkıntılı olduğunu yazmış ve göstermişim ama yinede bana “1 gündür bağlantınız var” yazıp kaydı kapatmaya çalışıyorlar. Eee, ben zaten bağlantım yok demiyorum ki, ben bağlantım stabil değil diyorum ve sorunun kaynağını veriyorum zaten.

Aynı şekilde benim de :slight_smile: işlerimi akşam 6 dan önce halletmeye çalışıyorum. Malum çağ öncesinde yaşıyoruz

Ben de kopma sorunu yaşıyorum ve bende de sürekli 10 saat kopmadan bağlanmışsınız gibi mesajlar yazıp çözüldü olarak işaretliyorlar.

Selamlar, konu açıldığı andan itibaren ilgili birime detaylıca bilgi ilettim. Aldığım geri dönüş de konu başlığı içerisinde “çözüm” olarak işaretli;

Ben konuları bireysel olarak ele alıp yardımcı olmaya devam edeceğim. Bu veya benzeri bir sorun yaşayan kullanıcılarımız özel mesaj üzerinden benimle iletişime geçebilir.