Yüksek ping sorunu hız normal

Merhaba yaklaşık 1 ay önce TurkNet 'e geçtim son derece memnundum ne kopma ne yavaşlık hiçbir şey olmuyordu fakat dün gece 01.30 02.00 civarı valorantta 130 ping almaya başladım ama internet hızımda hiçbir problem yoktu hatta sorun bilgisayardan kaynaklıdır diye 3 bilgisayarda daha denedim ama hepsinde sonuç aynı tam 19 saattir internet hızım gayet güzel sorunsuz fakat pingim istanbul serverlarında 130 140 160 ms

Merhaba, hat değerlerini bir görmek isterim. Bu, sorun sadece Valorantta mı oluyor yoksa diğer Türk sunuculu oyunlarda da oluyor mu?

Aç kapa düzelir mantığıyla hareket edip modemi 5 dk dinlendirip tekrar pinginizi kontrol eder misiniz hocam ?

valorantta başlamıştı sonrasında direk internetten hız testi yaptığımda 300 400 ping gördüm sürekli diğer bilgisayarlarımda da denedim onlarda da aynıydı son 10 dakikadır 36 ping almaya başladım sorunsuz TurkNet müşteri hizmetlerinin arıza kaydına istiaen söyledi hat değerleri de şunlar
hat fiziksel durumu açık
hat yönetimsel durumu açık
NmsHızProfil: 51200/8192.PRF
upload çıkış gücü: 8.4
download çıkış gücü: 11.4
upload kapasite hızı 18246kbps
download kapasite hızı: 59747
upload mevcut hızı: 8189 kbps
download mevcut hızı 51195 kbps
upload noise margin 16.0 db
upload attenuation 2.0 db
download noise margin 8.8 db
downloadAttenuation 10.0 db

3 4 kere yaptım hiçbir şekilde düzelmedi 10 dakika önce kendiliğinden düzeldi ben de anlamadım 19 saattir falan 150 pingdeyken birden 30 pinge düştü

Modemin de SNR ayarlaması var ise SNR ayarını 11dB çeker misin? Valorantın sunucularında ki bir yoğunluk olabilir mi? sadece sizde mi böyle?

Sorun yok normalde hocam

hayır ne yazık ki arkadaşımla beraber giriyoruz onun ki 26 benim ki 180 ayrıca hız testi yaptığımda da internet hızım 50 mbps ama pingim 300 falan çıkıyor

Sorun yaşadığınız da, Cmd ye tracert google.com yazıp bizimle paylaşabilir mısınız

tabi ki düzeldiğinden beri bir sorun yaşamadım henüz ama yaşarsam yazarım

18 saat sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni cevap girilmesine izin verilmiyor.