Youtube Donma Düşük Kalite Sorunu

212 ile başlayan ip adresleri malesef vasatin alti.

Tüm IP adresleri anlık olarak kontrol edilerek sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gözlemlenmektedir.

o bende de oluyordu google dns kullanarak çözmüştüm

Mobil cihaz kullanıyorsanız bu sorun aslında bir önlemdi. Pandemi döneminde artan trafiği azaltabilmek için youtube varsayılan olarak artık düşük kalitede tutuyor. Geçici olarak bunu uygulamaya koymuştu. Fakat bendede oluyor. Mobilde tam ekranda 480p üzerine çıkmıyor video. Elle 4K seçtiğimde takılmadan izleyebiliyorum ama youtube yükseltmeyi tercih etmiyor. Pc de veya tvde bu durum yok. Belki sorununuz bundan kaynaklanıyordur.

1 Beğeni

Bilgi için teşekkürler @muhep :pray:

1 Beğeni

Ayni sorunu 20 gündür bende yaşıyorum

Bu konu hakkında bize kayıt oluşturdunuz mu? @umt61

@EFG acmadim dusunmuyorumda maalesef arkadasin dedigi gibi hattim da sorun olmadığı halde hatta bagliycaklarina eminim

Bir açın. Şansınızı deneyin ve açacağınız destek kaydını bana özel mesaj üzerinden iletin derim.

Son aldığınız blok 95 ya da 193 ile mi başlıyor?

Evet son olan 95’li :+1:

1 Beğeni

Süper :smiley: Bir kez daha burdan @EFG 'ye teşekkür ediyorum. Ona göndermiş olduğum onlarca public IP testi doğrultusunda network ekibiyle bunları etkin şekilde paylaşmış. Ekip de bu detayı fark etmiş olacak ki etrafımda çoğu kişinn bu bloklardan ip alarak sorun yaşamadığını duyuyorum.

1 Beğeni

An itibariyle Modemde İPv4. İPv 6 DNS otomatiğe alındığı Zaman YouTube Twitter Facebook Instagram vb gibi sosyal medya resim video yüklemeler sorumsuzca gerçekleşiyor.

1 Beğeni