Yeni yıl ve kötü Başlangıç

Bunda 10 gün önce 97 mbps hiz alırken. Son 4 5 gündür hizim 78 sonra 74 oldu. Ve talep olusturdum. Bana hiz testi yapip ekran görüntüsünü istediler . Oysa ben acikca dedim hizim 97 iken 74e dusmus teknik bilgiler kisminda gözüktüğü halde yine hiz testi istiyorlar. O yetmezmis gibi hat bilgilerimi gonderdiler hat bilgilerimde de hizimin 74e düştüğü belli oluyor ve max rate 140mbps den 97 mbps olmus. Ve bu sabah yeni yil hediyesi olarak hattim tamamen kapali oldugu gorduk :slight_smile:

Kaşıma yokki. Durduk yere 20 mbps kayip olunca. Her kim olursa olsun, talep açar. Ee haliyle bende açtım, ama bekledigim gibi oldu. TurkNet talepleri çok farklı anlıyor. Sanirim yapay zeka benzeri birsey kullanıyor ama bu is oyle yurumez

Aynen sana katılıyorum. Yazdığımız sorunları ya okumuyorlar yada farklı algılıyorlar. Tek tek kalem kalem anlattım problemimi bugün 7 gün dediğime geldi ama internet gelmedi daha

Birde 17 kisiyi davet etmis biri olarak internetimin olmamasi ve son davet ettiğim kisilerin de internet sorunu yasamalari, iyice turknetten uzak durulmasina neden oluyor.