Yeni Upload hızları

osmaniye de oturuyorum 75 lik paket 8 upload kullanıyorum inşallah yükselir bu gece

1 Beğeni

500 1000 lere var mı güncelleme?

1 Beğeni

Ama bu dediğiniz saçma gelmiyor mu kulağa? Neden öyle olsun?

1 Beğeni

Benim download 51/8 upload hızı ne zaman yukselecek destek kaydı actim en yüksek 10 mbps upload hızı verdiklerini söylediler şimdi biz ne kadar upload hızı alacağız

1 Beğeni

Dün yeni bildiri gönderdi tt ftth için dün gece 100/20 tanımlama yapacak diye.

2 Beğeni

Dün görüştüm TurkNet ile vdsl altyapıda sadece 100 mbps için 20 mbps tanımlanıyor, diğer paketlerde max 10 upload için

1 Beğeni

20 kalıcı ama bunu bilmiyorum. ttnet olmasaydın bugün senin hızında böyle olacaktı :smiley:

2 Beğeni

Neden TTNET’te olduğum için sınır var?

1 Beğeni

Evet, ttnet ve kablonet gibi firmalar port hızı dışında hesaba da hız sınırı koyuyor.

1 Beğeni

Gece 2’de 20 oldu, şimdi baktım 50 daha yüksek olanlarda var sonradan bir şeyleri bozdular herhalde böyle kalsa iyi :slight_smile:

2 Beğeni

75 lik paket kullanıyorum 8 mbps uploadım var, sadece 100 lük paketlerde mi olacak bu yükseltmeler?

1 Beğeni

Ben maalesef 20 Mbps’ten fazla Upload alamıyorum.

1 Beğeni

bende bu soruya yanıt arıyorum

2 Beğeni

Zaten 20 yapıldı diğerleri tanımlama hatası.

3 Beğeni

Ne zaman eşit hız alabileceğiz TTNET’ten? Bu saçma limit devri kapansın artık. GigaFiber eşit hız veriyor mesela TurkNet yapıyor bunu.

1 Beğeni

51 mbps hız alıyorum normalde 58 mbps hattimin kaldırdığı hız tamamını alamıyorum bu hızın ayrıca upload 8 mbps bu yükselecek mi onu da bilmiyoruz kimse bilgi de vermiyor destek kaydı açtım onların da bilgisi yok ne olacak böyle bilmiyorun

2 Beğeni

Tt ye sorun hocam biz nereden bilelim :slight_smile:

5 Beğeni

Yükselecekmiş bu gece 75’ler 15 olacakmış, 25-35 paketlerde de 12 olacakmış kademe kademe yapıyorlarmış.

1 Beğeni

TTnet’i terk edip kullanmayı bırakırsanız boykot olur, yıllar içinde abone sayıları aşırı düşer ve onlar da yüksek hız vermek zorunda kalır. Sevmeyen kullanmamalı TTnet’i.

4 Beğeni

image
75 lik paketimde upload hızım 15 oldu teşekkürler

1 Beğeni