Yeni Nesil Dsl girişli modem ne önerirsiniz

Merhabalar elimde mevcut TurkNet in kampanya kapsamında verdiği zyxel vmg8623 t50b modemi var son 3 aydır aşırı CRC basıyor ne yaptıysak olmadı iç tesisat ve altyapı da sorun olmadığı defalarca kez kanıtlandı. En son bende 2. El TP link 9970 modemi ni aldım onda hiç bir sorun yaşamadım sorunun zyxel modem de olduğu ortaya çıktı bende şimdi yeni bir modem almayı düşünüyorum forumdaki arkadaşlardan da öneri istiyorum hem 2.4ghz hemde 5ghz olan dsl girişli düz bir modem almayı düşünüyorum teşekkürler şimdiden

Keenetic ürünlerini tercih edebilirsin.

https://keenetic.com.tr/tr/products

TP link VR yazılı olanlar, DECO DSL olanlara bakabilirsiniz. Hangi ürünü almaya karar verirseniz almadan önce yazarsınız.

Yeni bir ürün çıkmış : Archer VX1800v | AX1800 Çift Bantlı Wi-Fi 6 VDSL/ADSL Modem Router | TP-Link Türkiye
Şuanlık öneremem cihazı test etmeleri için yazacağım.

Mediatek ve Brodcama yazılım olarak 2 farklı yazılım varmış modemlerde mediatek türk telekom dolapları için uygun değil diye bir arkadaşla konuştum çok denemiş modem en iyisi brodcama yazılım olan modemler diyor kararsız kaldım

İstediğinizi alabilirsiniz, şimdiden iyi kullanımlar dilerim.

2 Beğeni

Bu modem nasıldır sizce

3 yıldır keneetic kullanıyorum Gayet memnunum. Bu da yeni ürünleri:

(akakçe’de en ucuz şuan burada gösteriyor)

Not: Bu ürünün modem olmayıp router olan şekli de var Yanlışlıkla karıştırıp ondan alma.

1 Beğeni

Test ettiler mi acaba cihazı resimli bir modem attım o nasıl sizce

Bu ayın sonunda firmadan isteyeceklermiş. Tenda v12’yi mi diyorsunuz.

Hem tenda hem link olarak attığınız tp link modem

Tenda v12 yi sormuştum ama cevaplayabilir misiniz