Yeni hesap problemi

Merhaba lütfen yardımcı olun gerçekten bıktım sorunlardan hala internetim de yok. 2318904 numaralı TurkNet hesabım iptal edilmişti şu an 2319623 numaralı hesabı kullanıyorum fakat şöyle bir sorunum var, bu hesap hala aktivasyon işlemi yapılmamış olarak göründüğü için hesapta adam akıllı işlem yapamıyorum. Tahminimce önceki hesabı iptal edip sıfır bir hesap verdiler fakat benim zaten TurkNet’e geçtiğim zaman yaptığım işlemler, aktivasyon vesaire bu hesapta sıfırdan başladı. Bu hesabın aktivasyonunun direkt tamamlanması gerek çünkü biz bu işlemleri zaten yapmıştık, hesap hala aktivasyon sürecinde gözüktüğü için dediğim gibi işlem de yapılamıyor.

image
Hesap bu durumda.

Ek olarak da online işlemlerdeki aktif olarak açık bir internet arızası ve aktivasyon destek kaydım var fakat bunlar dışında bir destek kaydı oluşturamıyorum hesap bu durumda olduğu için. Yani online işlemler bölümüne erişemiyorum kısaca. Bu iki destek kaydındaki arkadaşa da bu durumu ilettim fakat çalışan arkadaşlar ilgilenmedi internet sorunuma değindi tekrar tekrar üzerine basa basa durumdan bahsettim fakat yine buna bir cevap alamadan farklı şeylere cevap aldım.