Yeni bağlatilan i̇nternet yok?

ARKADAŞLAR MERHABA BEN SUPERONLINEDAN TurkNet 'e GECTIM 1 HAFTADA VERDILER INTERNETI AMA MEGERSEM SUPERONLINENIN HATTINDAN VERİYORLARMIŞ İNTERNETİ SUPERONLINE 1 ARALIKTA GELDI KENDI BAĞLANTISINI KESTİ VE ELEKTRIKCI GETIRDIK ADAM DEDI TURKNETIN GELİP HAT BAĞLAMASI GEREK AMA TurkNet MÜSTERI TEMSILCISI VEYA ONLINE ISLEMLERDEN 2 GÜNDÜR CEVAP GELMIYOR BABAM DOLANDIRILDIK DİYE HALİYLE KORKUYOR YARDIM EDİN KİM ÇÖZCEK BU SORUNUMUZU İNTERNET YOK EVDE.

1 Beğeni

Merhaba, Türk telekom Superonline den sonra gelip ankastre kutusuna etiketleme işlemi yaptı mi ?

Hayır Kimse Gelmedi Çok Mağdurum 6 Gündür YKS Calisamiyorum TurkNet Bana Yardim Etmiyor Pazartesiye Kadar Olmazsa Vodofone Ile Görüşmelere Baslayacağım Umarım İlgilenirler de müşteri kaybetmezler.

Abi ya bana yardım eder misin lütfen

Berkant Bey, şu şekilde oluyor bazen şu anda belli ki sinyal aktif ancak TT ekipleri yoğunluk sebebi ile etiket bırakmaya gelmemiş. (Bu ankastre ye etiket bırakma işi TurkNet ile alakalı değildir.) O yüzden sizin bir elektrikci çağırıp sizin dairenize ait olan kroneyi buldurup. O kroneden eksiz bir şekilde cat6 çektirmek olacaktır. Bu işlemi yaptığınız anda sorununuz düzelecektir. Yada elektrikci ile uğraşmak istemiyorum derseniz TurkNet TurkNet Online İşlem Merkezi den arıza kaydı açıp TT ekipleri’nin etiketleme yapmadığını ve ankastreye etiketleme yapılmasını isteyeceksiniz.

Çözüm için sizin iki seçeneğiniz var hangisi sizin için daha avantajli geliyorsa onu yapmanızı tavsiye ederim.

Abi Bunlari Yaparsam Internet Calisir mi

Abi Bugun Biz Usta Getirdik Adam Dedi Zaten Ben Onu Bağladım sadece sinyalleri açıcaklar dedi ama kimse ilgilenmiyor ki

Şu anda sizin modeminize gelen bir kablo var mı bağlantılarınız tamam mi ?

Abi yarın adam gelcek tekrardan bakcak durumu bildircem

Tamamdır, ben bu konu altına dönüs yaptığınız zama yardımcı olacağım.

Hocam Yok Hayır Onu Yapmısız Usta Geldi Gösterdi TurkNet Internet Vermiyormuş Sebebini ben halen anlayamadım Allahın bir Kulu da çıkıp demiyor ya bak bu müşterimiz bize her ay para ödüyor ama adama internet veremiyoruz yardım edelim de adamda bizden memnun kalsın başka firmalara gitmesin demiyor yarın TurkNet bu sorunu çözmez ise internet firması değiştiricem hocam paramla rezil oldum ben nasıl bir şeye düştüm yıl oldu 2020 bi internet veremiyorlar çıkıp da adam akıllı şu sorununuz var biz gelicez yapıcaz demiyorlar

Çözüm Yok TurkNet bizi adam yerine koyup da mesajlara da dönmüyor bi bellemişler online işlemler diyorlar 2 gündür cevap yok.

Ayrıca Kimi arasam biz onunla ilgilenmiyoruz diyorlar yahu bu firmanın nerde müsteri temsilcileri nasıl olurda bi ISS Firmasinin Müsteri Temsilcisi Olmaz bu ne saçmalık ben hala anlam veremiyorum bir de reklam veriyorlar biz en iyisiyiz diye hocam foruma yazıyorum farkındaysanız siz kimsiniz bilmiyorum ama sağolun çalışanlardan daha çok yazdınız bana çevremdeki hiçbir kimseye önermeyeceğim türkneti

Siz TT ekiplerinin etiketleme yapmadığına emin misiniz?

Abi merhaba Bize Ne TT Ekipleri Geldi ne de turknetten biri geldi bizi adam yerine koyupda cevap veren yok elin firmasi gelip benim sorunu mu çözücek

Abi YKS Sınavım Var Çok Mağdurum Yardım Edin adam diyor ben yazilan her seyi yaptım TurkNet bana internet vermesi gerekiyormuş port mu diyorlar ne diyorlar ona türk telekom arızayı biz bitirdik diyor ama kimse gelmedi superonline sadece ekiplerini getirtip kendi hizmetini kesti ve internet gitti biz zaten turknetten 1 haftalik internet aldik onuda megersem superonline vermiş

Ankastre kutusundan geniş acılı olarak resim çekip buraya yükler mısınız lütfen.

1 Beğeni

Neden bağırıyorsunuz?

İş yazışmalarında, kişisel mesajlaşmalarda ve diğer iletişim araçlarımızda bazen BÜYÜK HARF kullanımını abarttığımız oluyor. Dilbilgisi kurallarından ziyade iletişim içinde olduklarımıza negatif bir algı yaratmış da olabiliriz. E-postaları ya da mesajları tamamen büyük harfle yazıyorsanız işte o zaman büyük tehlike altındasınız. Neden mi ?

BÜYÜK HARF bir kural mıdır?

Değildir. Bazı yazılarda vurgulamak istediğiniz yerleri büyük harfler yazıyorsanız hata yapıyorsunuz. Büyük harfi betimleme aracı yerine kullanmaktan vazgeçin. Bunun yerine tırnak işareti kullanın. Eğer word dosyasına yazıyorsanız o kelimeyi bold yapın.

Aldığımız geri bildirimlerden birinde ise daha uzun cümleler yazmak yerine bir - iki kelimeyle cümleyi anlatma yolu tercih edilen olarak karşımıza çıkıyor. Aşağıdaki iki örnekte aynı anlamı taşındığı bilinen ve sıkça kullanılan cümleler var.

• Eşyalarımı toplayıp bu evden gidiyorum!

- BEN GİDİYORUM!

Büyük harfle yazılan iki kelime tam bir tepkiyi anlatıyor. Ama bunu büyük harfle yazmaya gerek yok. Daha uzun cümleler kurun ama büyük harf çirkinliğine girmeyin.

Ne kadar boş yapıyorsunuz. Gönderiyi komple kaldırmak yerine forumda ve sanal alemde nasıl yazılır bilgisini aktardım. Aynısı sizin için de geçerli. Yardımcı olacaksanız polemiğe girmeden paylaşım sahibine cevap verin bana değil.

2 Beğeni

Konu sizi neden bu kadar gerdi anlamadım ? Büyük harflerle yazmak anlamıyorsun, cahilsin gibi anlamlar yaratır. Türkçe bilginizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Bunların yanı sıra, @ModeratriX burda teknik bir çalışan değil. Arkadaşın sorununun düzeleceği yer de burası değil. Polemik yaratmaya gerek yok hele ki sizi alaka etmeyen bir konu ise hiç gerek yok…

3 Beğeni