Yeni altyapı

Hocam TurkNet interneti aldım mayısta aboneliğim başladı 22 sinde alt yapılarına geçtim 22 si dahil bügüne kdar 1 mbs hız alıyorum öncesinde 8 mbs hız alıyordum vae geçiş istiyorum yapa ları kötü olduğundan vae santralinde çalışma var deniliyor ve ben buna gıcık kaptım 16. gündeyim her destek kaydımda vae santralinde çalışma var sizi geçiremiyoruz diyorlar. Kendi sitelerinden sorguladığımda santral çalışması var diyor hala. Başka sitelerden baktığımda bbk ya ait alt yapı yok gibi bir şey diyor. @selcuk.sesen

https://www.extranet.com.tr/altyapi/
Extranet - Alt Yapı Sorgulama
Adresinden karşı dairenin adresini sorgular mısınız?

Bir fark olmadı karşı haricinde diğerlerinde de denedim 25001142 - Sorgu yapılan BBK için altyapı bilgisi bulunamadi. [Kaynak : TT XDSL Api] bu mesaj geliyor. TurkNet kendi sitesinde sorguladığımda bağlı bulunduğunuz santralde çalışma var deniliyor ve şahsen de var vae santral alt yapı çalışması.

1 Beğeni

Bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne gidip şahsen bilgi alabilirsiniz isterseniz.

Tekrardan merhaba bugün paket bilgilerim değişti fakat hala adsl kullanıyorum hızım daha sonra mı artacak ? Teknik bilgiler kısmındada Modem vdsl buluşuyor gözüküyor

@HKN @Selcukssn bakabilir misiniz?

1 Beğeni

Teknik destek çalışanı kaydınıza bir şey yaptı mı?

1 Beğeni

Screenshot_8

2 kayıdım vardı. 2 sine farklı cevap geldi böyle.

1 Saat önce kesildi geldi. Durum bu şekilde

Modem VDSL uyumlu değil mi? Görsele göre hat ADSL de

modemim Vdsl uyumlu td-w9970 kullanıyorum

1 Beğeni