Yeni aboneyim modem için öneri

Merhabalar başlıktan da anlayacağınız üzere yeni abone başvurusu yaptım. Başvuru yaparken modem satış işlemleri sırasında banka kartı ile ödeme yapamadık. Bu nedenle Türknet online işlemlerde satın alabileceğim söylendi fakat modem satın alma sekmesinde sistemlerimizde hizmetinize ait olan ZYXEL VMG8623-T50B modem bulunmaktadır yazıyor. Abonelik yaparken satın alma işlemi gerçekleşmedi ama hizmetlerimde hep modem hemde paket aktif gözüküyor. Paket 35 mbps vdsl olacak bunu da belirteyim. Bu modemi nerede bulabilirim ya da daha iyi fiyatta önerdiğiniz bir modem var mı? Bir de altyapım 83 Mbps’ye kadar destekliyor. İlerde paketimi 75 mbpsye yükseltmek istesem bu Türknetin sattığı modem o hızı destekler mi? Türknetin sağladığı modem zaten biliyorsunuz da Zyxel VMG8623-T50B-EU01V1F. Konu hakkında bilgili arkadaşlardan destek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bahsettiğiniz cihaz altyapınızın desteklediği hızdan çok daha fazlasını verebilecek potansiyelde bir modem ancak Global ROM ile kullanılması daha iyi olur diye düşünüyorum. Satın alma kısmında da bir süre sonra tekrar dener ye da destek üzerinden bildirirseniz işleminiz gerçekleştirilecektir. Sonuç olarak ürün satacaklar yardımcı olurlar elbet :smiley: Ha naçizane tavsiyem Keenetic Extra DSL ya da Omni DSL. Bütçenize göre tercih yapabilirsiniz. Mesela Extra DSL gibi 5Ghz bandı destekli bir modem almanız daha iyi olacaktır tabi. Forumda dolaşırsanız bir arkadaşın indirim kodu sağladığını da görürsünüz. 50 liralık bir kupon ancak geçerlilik tarihi 31 Ocak idi sanırım. Halen devam ediyor mu bilmiyorum.

Extra DSL evet bu modemi araştırdım da usta stajyerim, maaşımın 3/2’si modemin fiyatı :smiley: Hangi sitede bu indirim kodu vs

Forumda araştırırsanız var hatta arkadaş mod sanırım. Çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız elinizde halihazırda olan bir modem varsa çok daha uygun fiyata router cihazlardan birini de alabilirsiniz.

En iyisi dediğiniz gibi bi arayıp görüşmek lazım. Modem ödemesi yapılmadı ama hizmetlerde tanımlanmış aktif gözüküyor o yüzden satın alma ekranı gelmiyor. M.H. görüştükten sonra duruma göre farklı modem modelleri bakayım. Teşekkür ederim yanıtların için :pray:

1 Beğeni

Extra dsl kullanıyorum. Memnunum, öneririm.

İkinci el VDSL modem de bakabilirsiniz letgo yada sahibinden üzerinden.

Dediğiniz gibi 31 ocakta kampanya bitti. Kod süresi doldu. Üzgünüm.

3 Beğeni