Yeni abonelik

bu ne demek oluyor bilgisi olan var mı?

Başta telefon başvurusu yaparken Türk Telekom kaynaklı sorun oluyor dendi, şimdi de böyle diyorlar.

Merhabalar. Extranet ve TurkNet sitesinden altyapı sorgulaması yapıp sonuçlarını atar mısın?

Sonuçlar bu şekilde. Bu adrese hiçbir şekilde fiber başvurusu da yapılmadı. Ya Türk Telekom da ya da TurkNet de bir hata olmalı.

TurkNet’in sitesinden sorgulama yapamıyorum hata veriyor. (sadece benim adresime değil hiçbir adresi sorgulayamıyorum TurkNet’in sitesinde.)

Bölgenize fiber altyapısı çekiliyor olabilir.

Bulunduğunuz adres için "Fiber cihaz talebi yapılmış, diyor. Adrese dayalı bir talep yapılmış deniyor. Buralarda da herhangi bir çalışma göremiyorum kaldı ki burası yaşadığım şehrin en eski mahallesi daha diğer mahallelerde bile fiber yokken buraya yapacaklarını sanmıyorum.

Millenicom, Türk Telekom fiber altyapısı sorgulama sonucu da bu.

Tekrar merhabalar. Twitter’dan Yusuf Kıraç (kendisi Türk telekom teknoloji genel müdür yardımcısıdır) ile DM’den iletişime geçin, durumu belirtin. Daha sonra bölgenizdeki Türk Telekom ekibi sizinle iletişime geçecek ve ayrıntılı bilgiyi ondan edinebilirsiniz.

Benim tahminim bence o tarihte size VDSL gelecek.

1 Beğeni

Teşekkür ederim yardımlarınız için. Umarım dediğiniz gibi VDSL gelir de 16Mbps de sürünmekten kurtuluruz.

1 Beğeni

Allah kurtarsin kardeş

Niye Allah kurtarsın kardeşim, zorla değil ya olmazsa başka firma deneriz.

ilaçların hazır mı? tansiyon? sinir ilacı? cipralex?

eczaneden ediniver.

1 Beğeni

:joy: :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Gerek yok dostum normal şartlarda gayet sakin biriyimdir. Üniversite için bağlatacaktım zaten olmazsa mobilden devam ederim, sıkıntı olmaz. Tavsiyen için teşekkürler yine de. :kissing_smiling_eyes:

1 Beğeni

buradan anladığım üzere fiber altyapı çekileceği için ADSL alamıyorum , doğru mudur?

Evet aynen dediğiniz gibi.

1 Beğeni

Peki millenicom üzerinden alabilir miyim? Oradan da sorguladığımda 15 mbps görünüyor maksimum.

Hocam ADSL altyapı var gözüküyor ama TurkNet’e geçmeyin o hıza değmez çünkü. Millenicom’un fiber paketlerine bakabilirsin ek olarak Netspeed’de fiber veriyor ona da bakabilirsin.

1 Beğeni

Şuan fiber yok o sıkıntı işte, 3 sokak aşağıda var şuan. Birkaç ay içinde anca gelir diye düşünüyorum. Fiber çekileceği için Türk Telekom numara başvurusunu kabul etmiyor. Diğer firmalarda da aynı sorunu yaşarım diye başvuru ile uğraşmak istemiyorum.

Netspeed i deneyin. Sonuçta maddi bir kaybınız olmayacak

1 Beğeni