Yeni abonelik ile ilgili yardım lütfen

Merhaba kolay gelsin babamların 2076839 numaralı abonelik başlattım fakat aktivasyon sürecinde sebebi ise Türktelekoma kaynaklı daha önce alt yapı vardı 1 senelik başka bir yere taşınıp tekrar geri geldiklerinde ise boş port yok denildi santralde kabloları bağlı değil dendi bağlayın diyoruz Türktelekoma abonelik başlatalım diyorlar bende TurkNet ten daha iyisi yok diyerekten geri çeviriyorum cimer e btk ya şikayet yazdım onlarda Türktelekoma ileterek geri. Dönüş sağlandı sorun kendilerinde değilmiş güya türknetteymiş gönderdikleri mesajın resimlerini alta ekliyorum nolur yardım edin 13 yaşında çocuk var canlı derse giremiyor 1 aydan beri GSM İnterneti de yetmiyor

1 Beğeni

Standart Türktelekom başka firmalara internet vermek istemiyorlar bende yaşamıştım aynı sorunu farklı bir yol ile çözmüştüm şikayetleri çok umursamıyorlar Türknetten kaynaklı bir sorun değil

Biliyorum TurkNet kaynaklı değil Türk Telekom ekibi geldiğinde kabloları takılı değilmiş santralde abone olmadan takamayız mı demişler ne öyle bişey alt tarafı 2 kablo takıcak lar 110 TL ye 16 mbps internet vermeye çalışıyorlar bizde TurkNet istiyoruz