Yeni abonelik GigaFiber veriliyor fakat Vdsl olarak kullandığım aboneliği GigaFibere geçirmiyor

4 yıldır TurkNet Vdsl 2 aboneliğim bulunmaktadır.Altyapı gelmiş ve yeni başvuru yaptığımda !000 mbps GigaFiber verirken, aktif olarak kullandığım abonelikleri iptal etmem söyleniyor.Anlam veremediğim şekilde 1 aydır bu sorun ile uğraşıyorum ve hiçö bir şekilde yardım alamadım.

Merhaba, Vdsl ile fiber alt yapısı aynı olmadığı için direk geçiş yapılmıyor. Vdsl iptal etmeniz gerekiyor.
Vdsl iptal etmeden fibere kayıt oluşturursanız iki internetiniz olmuş olacak.

2 Beğeni

Merhaba, kurulum ücreti ödemeden geçiş yapabilirsiniz. Bunun için fibere dönüşüm talep edin, destek kaydı oluşturun. İlgileneceklerdir. Ben o şekilde ilerlemiştim. DSL hattımda 2 gün içinde kapandı zaten. 1-2 gün içinde DSL de kapanıyor.

kurulum ücreti alınıyor diye biliyorum hocam.

TurkNet Gigafiber alt yapısında mevcut TurkNet DSL müşterisi için dönüşüm talep ettiğinde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Şu mesaja bakabilirsiniz.

Dönüşüm yapmak istediğini belirt TT Fiberde Gigafibere dönüşüm sağadılar bana.

Defalarca destek kaydı oluşturdum.Müşteri temcillerei GigaFiber biriminin numarsını verip direk onlarla da görüştüm, fakat çözüm bulunamıyor.Dönüşüm yaptıran arkadaşlarım var fakat bana yapılmıyor, nedeni olarak TurkNet yeni abone başvurusu yaptırıp kurulum ücreti almayaca çalıştığını düşünüyorum .