Yeni abonelik başvuru

Yeni abonelik yapmak istiyorum ama herhangi bir telefon numarasından TurkNet e ulaşamıyorum. Lütfen siz beni arar mısınız?

1 Beğeni

+908502885668. Araya bilirsin. Burası forum sadece

1. Ay Bedava kod yoksa verebilirim.
    KVY56BC17VOO

TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı : 0(850) 288 80 81

Online olarakta abonelik oluşturabilirsiniz.

İnternetten başvurmaya çalıştığımda operatör hizmet numarası soruyor faturamda öyle bir numara yok, olanları deniyorum hiçbirini kabul etmiyor

1 Beğeni

Nerden geçmeye çalışıyorsun. Sıfırdan mı yoksa başka yerden geçiş mi

yine TurkNet 'te abone değişimi yapmaya çalışıyorum

Abone değişimi derken. başka yere taşımak mı yoksa başka kişiye mi vereceksin aboneliği

aynı adresteki diğer arkadaşımın adına TurkNet hattımız var ve o kiracılıktan ayrılıyor, aynı adreste yeni kiracı ben olacağım için hattı üzerime almak istiyorum

1 Beğeni

Anladım. Devir işlemi olmuyor. Şöyle olacak o kapatacak sen açtırıcaksın. Sıfırdan kurulum bedeli filan alacaklar.

evet ama işte yeni abonelik için işlem başlatamıyorum ki

1 Beğeni

Bekle bi yazayım geri dünüş yaparım

bekliyorum teşekkürler, müşteri hizmetlerinden işlem yapmak mümkün değil

1 Beğeni

https://instagram.com/turknetadsl?utm_medium=copy_link

Özeline yazarsanız bakacaktır. Telefon no verirsen oraya. ulaşacaklardır.

Özel mesaj üzerinden abone numaranızı iletirmisiniz?

1 Beğeni

Eskisini iptal ettirip yenisini açtırıcak. Eski kiracı taşınmış oda TurkNet kullanıyormuş. Bunlar geçmiş. Devir olmadığı için. İptal edecekler.

Arka planda ilettim en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Merhabalar, size sanırım bu konu hakkında bilgi vermiştim. TurkNet’te abonelik devir işlemleri sadece vefat durumlarında yapılıyor. Sizin dediğiniz durumda ne yazık ki abonelik devri yapmıyoruz.

Yapmanız gerekenleri söyleyeyim;

• Arkadaşınız sizin şu an oturduğunuz evinizdeki hizmetini iptal ettirecek.
  • Daha sonra siz sıfırdan satış olarak TurkNet’e başvuruda bulunacaksınız.
  • Hizmet sizin adınıza açılacak ve kullanımınıza bu şekilde devam edeceksiniz.
1 Beğeni