Yeni abone oldum kim arayacak

Yeni abone oldum paketim gigafiber 1000 dün 14:13te 212 999 63 49 numarası aradı sürekli böyle numaralar arıyo beni o yüzden açmadım türknetin numaralarınada benzemiyo sonrasında hiç arama gelmedi o açmadığım numara türknetle bağlantılımıydı beni arıcak olan numarayı bilebilirmiyim yoksa gelen tüm aramaları açmalımıyım 2. sorum diyelim aradılar anlaştık geldiler sadece sözleşmemi imzalıcam yoksa kurulumda yapılıcakmı çünkü gelen son mesajda evde kurulum randevusu yazıyo mobil uygulamadada bağlantı yapıldı aktivasyon tamamlandı saha ekibi kurulum yapacak diyo daha sözleşme yok modem yok

TurkNet genel olarak şu 2 numaradan arar 0850 288 80 80/81 gerçi Gigafiber için farklı olabilir
İletişim — TurkNet burada bütün numaraları mevcut arayıp ne zaman geleceklerini sorun. Aslen size şu gün geleceğiz demiş olmaları gerek oradaki 0850 288 10 10 numarasını arayın bence burada soracağınıza

1 Beğeni

Teşekkür ederim 2. soruya bi cevabın yada düşüncen varmı nasıl olur sözleşme modem işi aynı andamı yoksa sıraylamı size nasıl takıldı internet

mesajda yazıyor zaten senden istedikleri şeyler.

1 Beğeni

kimliğini yüklemediğin için gelmiyorlardır muhtemelen hemencecik hallet onu yapmadıysan telefondan…

Abone olduğum gün yükledim kimliği mesajda geldi hatta türknetten ulaştı diye hala arayan olmadı hafta sonu çalışıyolarmı bugün yada pazar ararlarmı beni

Merhabalar @Nuguri, müşterilerimizle İletişim — TurkNet adresinde yer alan numaralar ile iletişime geçiyoruz. Burada yer almayan hiçbir numaraya ve aramaya itibar etmeyin. Belge alımı ile kurulum işlemi aynı anda gerçekleşmeyebilir. Ekipler belgelerinizi aldıktan kısa bir süre sonra kurulumunuzu tamamlar :innocent:

Pazartesi öğlen aradılar yarın olurmu dediler olur dedim bugün sabah gelicekler telefonda sordum modem yok nasıl kurulum yapıcaklar diye modemide onlar getiricekmiş sözleşme hiç gelmedi aklıma soriyim ama modemi getiriyosalar sözleşmeyide getirirler herhalde bide binada TurkNet yazan bi kutu yok dedim görevliler gelince bakar duruma göre hareket ederler dedi inşallah bi sorun çıkmazda bugün herşey halledilir bağlanır internetim

Demin geldi bi abi 12:30da altyapı var ama kutu yok ben bildiricem 1-2 haftaya takılır dedi kesin bildirir demi benim bişey yapmama gerek varmıdır

Merhaba, aktivasyon süreci başlattığınız için tüm aşamalar ekipler tarafından kontrol edilir. Sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek yok :handshake:

1 Beğeni