Yaşanılan Satürasyon Sorunları Hk

umarım bu gece düzeltirler, bu şekilde 2 gün karantina geçirilmez.

Download Upload değerlerin ne durumda ?

Bu da istanbul TurkNet sunucusu hız testi 2.4Ghz wifi frekansıyla yapıldı test o yüzden hız düşük çıkıyor biraz.

Bu da 5Ghz wifi frekansı testi

bu da kablolu testler

50gb

1 Beğeni

Gayet başarılı umarım fibere hızlı geçiş olurda sorunlardan kurtlururuz.

yukarıda yeni testler ekledim.

Maşallah diyelimde nazar değmesin :smiley: sonuçların gerçekten çok güzel

Teşekkür ederim inşallah böyle kalır. Kanımca herkesin ki düzelecektir yapılacak çalışmalarla.

Arkadaşlar merhaba bulunduğum bölgede hat değerlerim düşük bunun için çalışma olması beni çok memnun eder. Ankastre kutusu binamda değil ve bunun için türknetin nakil işlemlerini yapmaya çalışıyorum. Bulunduğum yer Kocaeli- Başiskele

Ankara birlik müşteri no : 1772969

ping trace yapamıyorum çünkü bağlantı kopuk ^^

Fiberde de satürasyon problemi aynı şekilde mevcut akşam saaterinde.

1 Beğeni

Henüz başlamadı. Bekliyoruz bakalım.

Hahaha :smiley:

Bende başladı gibi. Pingler kahredici seviyede yine. Sanırım bu akşam başka kimsede sıkıntı yok? :slight_smile:

1 Beğeni

bu akşam sonunda düzelttiler sanırım :slight_smile:

1 Beğeni

Evet şu ana kadar bende de sorun yok. Bunun gerçek olduğuna kendimi inandırmaya çalışıyorum hala.

2 Beğeni

Aynen bu akşam sorun yok. Bu gerçek rüya değil :smiley:

2 Beğeni

Şuan sorun yok gibi inşallah hep böyle devam eder.

2.4ghz wifi testi

bu da kablolu test

1 Beğeni

@EFG hocam üst gönderilerde arkadaşların kendi bölgelerinde saturasyon sorunları çözüldü diyor arkadaşlar fakat bu sefer eş zamanlı olarak Kırklareli Babaeski bölgesinde sorunlar başlamış bulumakta, internet hızım az önce 80 den 8 e hatta 4 e kadar düştü ve belirtirim ki ALTYAPI KAYNAKLI bi sorun yoktur ping değerlerim 7-8 arasından 40 hatta 50 lere çıktı, trakya bölgesindeki tüm TurkNet kullanan arkadaşlarıma speedtest yapıracağım ve güncellemeleri aktaracağım iyi günler fakat anlayamadığım bir kısmı hallederken bi kısım neden böyle oldu
EDİT: Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştık bu
bölgede
EDİT 2: arkadaşlarımın yaptığı testlerde bu bölgede bi sorun olduğu anlaşıldı herkeste ping+download sorunu var

hocam sizde sorun yok fakat bu sefer bizde başladı :frowning:

Günler önce yazmıştım bir örneğini. Böyle bir ihtimalin olasılğı yükseliyor günden güne.

1 Beğeni