YARDIM - Yükleme Hızı Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]

Merhabalar. Şimdiki bu sorunu çoğu mod arkadaşlarıma konu açmadan ilettim. Hepsi ilgilendi çok teşekkürler hepsine ama benim hepinizin yardımına ihtiyacım var. Ben yayın yapıyorum bu yüzden 6 mbps yükleme hızı yetmiyor. 8 mbps yükleme hızı almam gerekiyor ama 8 mbps olması için 35 mbps lik bir pakete geçmem gerekli buraya kadar her şey süper.

Benim hattım max 36 mbps destekliyor ( sorgulama sayfalarında) modem arayüzün de ise 44 mbps inidirme 16 mbps yükleme hızı alabileceğimi görüyorum ( snr ile oynamadan). Ben gene snr ayarı ile 35 mbps kullanacağım stabil olması için ama yükleme hızım artacağından bu benim için süper bişey olacak hızı arttırınca.

Ama gelin görün ki evdeki hesap çarşıya uymadı! Destek kaydı açtım gelen cevap hattınız desteklemediğinden geçişiniz yapılamaz. tekrar açtım gelen cevap türktelekom tarafında max hızınız 36 mbps olduğundan geçişiniz yapılamaz. 3. açışım geçişiniz yapılamaz.

Kaldım ortada bu formu da kişilere yardım etmek için kullanıyordum mod lardan @talha arkadaşımıza yazdım çok ama çok teşekkür ederim ona hızımı o gün akşamı 50 mbps yaptı yaptı yapmasınada benim hatam yüzünden hemen cevap vermediğim için 20 dk sonra bana ücret yansımasın diye (beni düşünerek ) 35 mbps ye geri düşürdü. o dakika nasıl yıkıldım anlatamam o sevincin ardından. tekrar yazdım arkadaşa ama tekrar yapamayacağını destek kaydı açmam gerektiğini söyledi.

Elim kolum bağlandı. Yardım edecek kim kaldı bilmiyorum. Yayınlarımı kaliteli açmak istiyorum.

Yardımlarınızı fikirlerinizi bekliyorum. Okuduğunuz için teşekkürler.