Yapaya geçiyorum!

Korkuyorum bişey olur mu yarın internetim felan kesilir mi ?

Yarın kısa süreliğine gün içinde internetiniz kesilebilir, sonrasında modemi sıfırlayıp yeniden kurarsanız internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

1 Beğeni

Bu çalışma bir gün mü sürüyor acaba ?

Gün içinde çalışma biter. Gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsınız.

Eski hızını ve Yapa’daki hızınıda geçtikten sonra yazarsan seviniriz, hayırlı olsun.

Santralle mesafeniz ne kadar?

1 Beğeni

Bumu ?

Hayır Online işlemler e girip Teknik destek bölümüne tıklayıp oradaki teknik bilgiler kısmında santralle aranızdaki mesafe verilmesi lazım . Orada yazan rakam nedir? Mesafeniz arttıkça YAPA da alıcağınız hız da fark edicektir düşüşler yaşarsınız. Mesela benim Santralle mesafem 3114 metre ve 1 mbs hız alıyorum 1mbs upload 0.74 upload yani benim gibi sıkıntı yaşamanızı istemem. Yarın ola hayır ola inşallah güzel değerler alırsınız.

2 Beğeni

Buldum

İnşallah iyidir ya yarın ola hayrola bakalım

3114 metreden internet nasıl gelmiş OMG

1 Beğeni

Hayırlısı olur inşallah

goksek 3km çok muki :smiley: şahsen 1 mbs alıyorum diyorum ama youtube da 144p video bile izleyemiyorum. VAE alt yapısı portu yokmuş portun gelmesini bekliyeceğim yada santralin bitmesini parasını ödedim 1 aylık kullanamdığım 1 mbs in parasını 91 lirayı. Bu ayın sonuna doğru çözülmesse dondurucam hizmeti 5 aylığına. Etrafım Adsl den VDSL ye geçiyor belliki uzun sürecek bare değer inşallah 4 ay kadar bekliyeceğim belli.

1 Beğeni

Kral bana cevap vermedin ya

Port için Btk dan Telekom a baskı yapın

Benim 700 m de bişey ama 15 mbps yi zor görüyor sizcede saçma değilmi

Yapa 700 metre mi? Hat değerlerini paylaşır mısınız mümkünse

Merhaba geç oldu kusura bakmayın şimdi yaklaşık 30 mbps download alıyorum ama hata oranı bi hayli fazla yine aynı sorun oluyor bi baktım 3-4 mbps kadar geriledi yeniden başlatınca düzeliyo ama yardım edin kayıt aötım

adama inme iner bu değeri görünce :sweat_smile: :sweat_smile:

1 Beğeni