Yapa vae geçiş

11 gün oldu. Vdsl’e geçmek istediğimi 11 gündür belirtiyorum. Fakat yok yani yapmıyorlari oyalıyorlar. Neyse parası vericez. Daha ne bilgisi istiyorlar. Hız durumu belli, port durumu belli.

1 Beğeni

Öncelikle merhaba, desteklediği hız 82 mbps görünüyor olabilir ancak bu durumda sizi internetsiz bırakmamak için telekomdan net bilgi istiyor olabilirler. Xdsl no atar mısınız? Bir kontrol ettireyim.

100153552
geçti artık o internetsiz bırakmama işi. 11 gün geçti 11 gün. hiçbir gelişme yok. her gün aynı cevap

Yapadan vae’ye mi geçmek istiyorsunuz?

Evet. Yapadan vdsl (vae)ye geçiş yapacağım

1 Beğeni

11 gündür neyin takibi bu ? 50 gün sonra sınavım var 7 mbps hızla canlı ders izlemeye çalışıyorum. Nedir bu ?

Yetkililere ilettim süreci buradan size aktaracağım.

İnşallah. Yetkililer 11 gündür okey atıyorlar galiba. Bir ben görüşemedim yetkililerle.

diğer hesabımdan size yanıt veremiyorum, hata veriyor.

evet ss var, extranet üzerinden almıştım.

buyrun. farklı sitelerden de sorguladım. çoğu site 82 mbps verdi. TurkNet’in sitesinde 75 gözüktü.

Merhaba Batuhan Bey,

Serzenişinizi anlıyorum ama keşke okey oynayabilecek durumda olsak da oynasak.

Durumunuz şu şekilde:

TT’ye talebiniz iletilmiş, TT de sistem aktarımı yapacağı bilgisini bize iletmiş. Bu biraz zaman alacak. Bize tamam dediklerinde servis verilebilirliği kontrol edebileceğiz. Cumaya kadar beklemek zorundayız net bir cevap alabilmek için. Telekom ekiplerinin ilettiği bilgi bu şekilde.

Elimizdeki en güncel ve net bilgiyi sizinle paylaştım. Lütfen siz de TurkNet Online İşlem Merkezi’den ve isterseniz buradan durumu takip edin.

2 Beğeni

Bekle bekle nereye kadar ? Sınavım var 50 gün sonra. Lütfen mağdur etmeyin.

Batuhan Bey, konu bizimle alakalı değil, yukarıda da belirttim. Neden sizi mağdur etmek, hizmet almanızı geciktirmek, zorlaştırmak isteyelim? Tersine sizin hizmeti bir an evvel ve sorunsuz alabilmeniz için uğraşıyoruz. Lütfen iletişimde kalalım.