Yapa Profilleri Gözükmüyor

Arkadaşlar bu YAPA profilini farkettiğimden beridir OYUN profilini kullanıyordum, gayet de memnundum fakat bugün uygulamaya girdiğimde farkettim Yapa Profilimi değiştirmek istediğimde önceden Standart,Hızlı,Oyun gibi olan profillerin hiçbiri gözükmüyor ve değiştiremiyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Turknetin aktif altyapısından çıkmış falan olabilir miyim? Çünkü Download hızım da 2-3 haftadır düştü, aksine de Upload hızım da arttı? (40Mbit >> 23Mbit Download — 11Mbit >> 14Mbit Upload)

2 Beğeni

Merhaba,online işlem merkezinde teknik bilgiler kısmında VAE açık yazıyorsa YAPA altyapısında değilsiniz demektir.

2 Beğeni

Cevabınız için teşekkürler, webden giremiyordum şuan webden denediğimde değiştirebildim. Ve VAE kapalı olarak gözüküyor, yani YAPA altyapısındayım değil mi? Peki geçen destek kaydı açtığımda neden bana “TT saha ekiplerini yönlendirdik” dediler, YAPA da olsa TT altyapısını mı kullanıyorlar ki?

2 Beğeni

Evet belirli bir noktaya kadar (santral) yine Telekom altyapısını kullanan bir sistem daha sonra veri akışı TurkNet altyapısına geçiş yapıyor.Daha detaylı anlatım için bu linke göz atabilirsiniz.

2 Beğeni