Yapa profilim sabit kaldı değişmiyor

Yapa profilim oyun moduna aldım oyun modu da altyapımı desteklemiyor o yüzden dB seviyesi düşüyor ve internette kopmalar yaşatıyor.Standart moda çekemiyorum her zaman oyun modunda kalıyor yardımcı olursanız sevinirim

Nasıl bir hata veriyor? Ekran görüntüsünü atın.

1 Beğeni

Bir logout yapıp tekrar giriş yapın ve bir daha deneyin

2 Beğeni

Denedim herhangi bir değişim olmadı yani hangi moda alırsam alayım gene oyun moduna dönüyor.

1 Beğeni

Kayıt açıp profilinizi değiştirmeyi isteyin.

Kayıt açıp değiştirmelerini istedim fakat değiştirdik dediklerinde benim gibi teknik bilgilere girip değiştiriyorlar ama gene oyun moduna dönüyorlar bir kaç kez daha aynı şeyde başlık kaydı açtım gene ama son destek kayıtlarıma cevap verilmeden kapatıldı. Destek numaram 33369152

Şu an yeni destek kaydı açtım sık sık kopma yaşanıyor diye inşallah buna geri dönüş sağlarlar zaten bir gün bekleyip cevap alıyoruz sıkıcı bi durum bi de herhangi bir değişim olmuyor.

bu konu ile neredeyse aynı başlık çözülmüş benimkinide çözmemde yardımcı olursanız sevinirim.

mesela şu an oyuna çekmek istediğimde böyle hata veriyor ama zaten yapa profili oyunda standarta çektiğinde geçiyor ama gene oyunda kalıyor sistem geçmiyor standart moda

1 Beğeni

Oyun moduna çektikten sonra bağlantı yenileme butonunu dener misiniz yada modemi kapatıp açar mısınız

Merhaba ADSL’de hala oyun modu olarak kaldı.Standarta hala geçmedi herhangi bir çözüm bulunamadı.ADSL bağlantılarda oyun modu bende uyumlu değil olarak gözüküyor standarta çektiğimde ise hala oyun modunda kalıyor herhangi bir değişiklik olmuyor.

1 Beğeni