YAPA ADSL için Oyun ve Hızlı profilleri hakkında

Merhaba. Ben TurkNet’te artık YAPA ADSL’de olduğum ve o 2 YAPA profillerine erişemediğim için bu konuyla alakalı destek kaydı açmıştım. Konuyla ilgili bana gelen cevap ise şu; “Bu sorun yazılım ekibine bildirilmiş konu ile ilgili bilgi alındığında size bildirim verilecektir.” şeklinde. Hala bekliyorum ne zaman cevap alabilirim bilmiyorum. Ayrıca, ADSL2+ kullandığım ve YAPA’da olduğum için, AnnexM hizmetini TurkNet OİM üzerinden etkinleştirmek/devredışı bırakabilmek istiyorum. Yani bize böyle bir seçenekte sunulsa güzel olurdu… Umarım yapabilirler.

Temsili görsel (Böyle olabilir mi?):

AnnexM Ne işe yarar? AnnexM, eğer hattınız ADSL ise ve mesafeden dolayı VDSL kullanamıyorsanız veya verim alamıyorsanız ve ADSL maduruysanız, ADSL hattınızı AnnexM moduna alarak, daha yüksek Upload hızlarına erişim imkanı sağlayabiliyorsunuz.

AnnexM Kutucuğunu etkinleştirdiğinizde, modeminizden otomatik olarak AnnexM hizmeti etkinleşmiş olacak ve modeminize girip, dilerseniz AnnexM veya AnnexA’yı kendiniz seçip, her ikisinide kullanma seçeneğine sahip olabileceksiniz. :slight_smile:

boşa kürek çekiyorsunuz gibi geliyor bana ama inşallah hedefinize ulaşırsınız hocam

1 Beğeni

Talebe bağlı olarak yapılabileceğini düşünüyorum ama dediğim gibi bence bir çok talebin gelmesi gerek.

1 Beğeni

Çok talep gelir mi bilmem ama ben talep ediyorum. :slight_smile:

İhtiyacım var bu talep ettiğim şeylere. En kısa zamanda gelmesini umuyorum.

1 Beğeni