Yaklaşık bir aydır internete bağlanamıyorum

İyi günler, ben Balıkesir/Bandırma’da yazıyorum. Yaklaşık bir aydır internetimde kopmalar oluyor. Defalarca aramama rağmen sorunum çözülmedi. Dışarıdan gelen yetkililer, internet hızınızı düşürün düzelir diyorlar. Ancak, hiçbir şekilde internete bağlanamıyorum. Bu konuda yardımcı olunmasını istiyorum.

Hocam modem arayüzünden hat değerlerinin ekran görüntüsünü buraya atın.Crc hatası gözüküyorsa o bölümü de atın.

Merhaba @Meric1 , profil kısmına müşteri numaranızı ekleyebilir misiniz? Yardımcı olacağım.

Yazmana gerek yok profiline eklemişsin.

@Meric1 Merhabalar, kontrol ettiğimde sizinle görüşme yapılarak sorunun çözümlendiğini görmekteyim :pray:

Aldığım hizmeti 35 MB te düşürdüler, ancak, sorunum devam ediyor. 1ay önce yağmur yağdığında sorunum oluştu. Gelen yetkililer kabloların eski olduğunu ve hızın düşürüldüğünde sorunun düzeleceğini söylediler. Hız düşürüldü ancak sorunum devam ediyor. Bu sorun yüzünden, boşu boşuna ücret ödeyeceğim. Çünkü, internet kullanamıyorum.

@Meric1 , sorunun devam ettiğini ekiplerimize ilettim. Tekrar kontrolleri yapılacaktır :pray: