Wifi Genişletici Önerisi

İyi günler modemim salonda duruyor ama odamdan düşük sinyalde çekiyor bunun için router onerisinde bulunur musunuz.
Düşündüğüm model Tl-wr840n 300 Mbps 4 Portlu Router
5ghz destekliyordur diye sanıyorum başka önerilerde de bulunabilirsiniz, tesekkurler

Keenetic routerlara bakın hem uygun fiyatlı hem performanslı hemde bir çok ayara izin veriyor. Kesinlikle keenetic

Ac destekli ve gigaportu olan router tercih edin. Herhangi bir markayı önermiyorum. Bütçenize göre kriterleri belirleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Bahsettiğiniz router 5ghz destekli değil.Uygun fiyat bandında bahsettiğim kriterlere uygun router

Uygun fiyatlı olarak Keenetic City modeline bakabilirsiniz.

Teşekkürler aklımda şöyle bir şey var kısaca açıklamaya çalışayım, asıl modemim salonda duruyor odama ethernet kablosu ile bağlantı sağlıyorum yaklaşık 15-18 metre çok sıkıntı yok gibi ama telefonla kesinlikle bağlanamıyorum
-odamdan telefon ile full çekmesi
-aldığım genişleticiyi odaya yakın bir yere kurup genişletici üzerinden ethernet bağlantısı yapsam nasıl bir kaybım olur bunu bilmiyorum ne kadar olur acaba?

Yeni modem almaktansa wifi genişletici daha makul fiyatlara geliyor ben mercusys marka almıştım 3 antenli 2.4ghz frekansında çalışıyor evin içinde işimi görüyor. 80tl fiyatı

1 Beğeni

Repeater’ı odanıza kurun, bilgisayara giden ethernet yerine repeater(genişleticiyi) kabloyla bağlayın.
Masaüstü ise, repeaterın çıkışından bilgisayara ethernet verin. Tavsiyem budur.
Xiaomi Mi Wifi Router R3 kullanıyorum yukarıda anlattığım şekilde.
Memnunum. 4 de çıkmış sanırım. Bakabilirsiniz