Wifi bağlanmama sorunu

2 yıldır aynı modemi kullanmaktayım. Geçen hafta Turknet’e geçiş yaptım ve geçiş yaptığım günden beri her sabah wifi bağlanmama sorunu yaşıyorum. Modemi kapatıp açınca sorun düzeliyor. İnternet kablolu olarak var ama wifi olarak modeme bağlanılamıyor. TT kullanırken hiç böyle bir sorun yaşamadım ve turknet’e geçişimin ertesi günü başlayan bir sorun bana “Turknet” ile alakalı o zaman diye düşündürdü. Aynı zamanda her akşam internetim var ama 9-10 arası discord bağlantı kopma sorunu yaşıyorum. Her akşam bu saat aralığında mutlaka oluyor ve bu sorunda aynı şekilde geçiş sonrası başladı. Zyxel VMG3312-B10B

Bu sorun kablolu bağlantıda olmuyor ise İss kaynaklı denemez. Bağlantı koptuğunda wifi işareti gidiyor mu ? Farklı modem ile deneme şansınız var mı?

Her şey normal gözüküyor. Cihazlardan wifi gözüküyor ama bağlanmaya çalıştığımız zaman bağlanmıyor. Ama her sabah aynı şekilde olması ve geçiş yaptığım günden itibaren başlaması düşündürdü. Banada mantıklı gelmiyor aslında iss kaynaklı olması.

Deniz Bey, modeminizi fabrika ayarlarına döndürüp, yeniden Wifi ayarlarınızı yaptıgınız zaman sorun büyük ihtimalle düzelecektir.