Wifi alanı geniş fiyat performans modemi önerirmisiniz?

Merhaba arkadaşlar evimde vdsl internet kullanmaktayım modemimde sıkıntılar var arada kendini resetliyor ve wifi alanı çok dar salondan bile çekmiyor ps4 oynamak için cebelleşiyorum resmen
Önerebileceğiniz Modem varmıdır Wifi alanı geniş ve hızlı fiyat performans - Maxx 1000TL’ olmak üzere yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim

Keenetic markasını tavsiye edebilirim hem 2 adet keenetic modem alırdanız mesh sistemi ile modemleri birbirleri ile eleştirebilirsiniz. Keenetic modemlerden kopma yaşamazsınız yani stabil bir modem diyebilirim.

Fp ürünü keenetic ekstra dsl öneririm

1 Beğeni

Fiyat performans ürünü turknetin verdiği zyxel modemidir ekstra olarak istediğiniz özellikler varsa belirtin arkadaşlar ona göre daha farklı modelleri önersinler size

Zyxel modemden bıktım sorunları bitmiyor kopma sorunu oluyor ilerleyen zamanlarda arayüzü berbat bana sadece wifi alanı geniş ve güçlü güzel bir modem istiyorum dediğim gibi salondan bile çekmiyor internet arkadaşın dediği mesh sistemi mantıklı geldi ama maliyetli olabilir

peki önerin nedir hangi marka ile hangisi uyumlu olur sıkıntısız ?

Powerline cihazlar kullanın

aldım salondan odama çok güzel sinyal alıyorum herkese tavsiye ederim teşekkür ederim ilginiz için

1 Beğeni