Webten giriş yapamayorum turknete

selam
bazen acıyor bazen gırmıyordu bugunler gırmemeye basladı TurkNet web sayfasına online ıslemlere
herhangı bırsey degırtırmedım
sifremı unutumdan yenı sıfre ıstedım yenı sıfre geldı gecıcı sayfaya gırınce sıfremı yenılemem sayfası cıkıyor
hıc bır sekılde ne yazdımsa kucuk buyuk sayı vs yenı sıfre kabul etmıyor
sıstemdemi sorun vardır nedir,bılgı verırsenız…

1 Beğeni

Merhabalar, problem devam ediyor mu? Ediyor ise farklı tarayıcı ya da gizli sekme üzerinden denemenizi rica edeceğim.

SELAM . farklı expoerlde denedım aynı yıne
eskı sıfrem gırmıyor sıfremı unutuumdan cepten yenı sıfre ıstıyorum onlıneye gırıyor sıfre yenıleme sayfası cıkıyor burayı dunden bu yana neler denedımse gecmedı

Şifre oluşturma kriterlerine dikkat ederek giriniz
Şifreniz en az bir büyük harf, küçük harf, rakam veya özel karakter içermeli. Ayrıca şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı.
kucuk harf buyuk sayı ne yaptımsa olmuyor…
bu sayfayı gecemeyınce orda kalıyor

1 Beğeni

Özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı iletirseniz eski şifrenizin gönderimini sağlayabilirim.

1 Beğeni

ESKI Sıfrem var degıstırmedım fakat gırmıyor yenısını ıstedım onuda sıfre degıstırmeyı bır sekılde gecmedı bana yenı sıfre aktıf yapğarsanız sagolun
2******9 abone numaram

Güncel şifreyi ilettim. O şekilde dener misiniz?

Gecici sifre aliyorim cebe geliyor onlineye girince sifre yenileme sayfasi cikiyor direk orda ne yaptimda yeni sifre kabul etmiyor

Son gelen smsteki şifreyi “eski şifre” bölümüne yazarak denemenizi rica ediyorum. Şifrenizde ise belirtilen kriterlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Örnek şifre: Frantic135*0

Deneyim hemen

1 Beğeni

Son gelen gecici sifre denedim sifreyi yeniledi
Degistirmek istenen sifre demekerimde guncellemedidi simdi guncelledi.tskker

Sorunun çözülmüş olmasına sevindim. Sağlıklı günler dilerim :innocent: