VSDL değil ADSL

İyi günler, ben TurkNet 35mbs VDSL paketine geçiş yaptım fakat modeme gelen sinyal ADSL sinyali. Altyapım çok iyi Türk Telekom’un Hipernet altyapısı var binamda. 1 haftadır sürekli destek kaydı açıyorum fakat 24 saat sonra yok 48 sonra diye diye kaç gün geçti. Destek kaydı no: 32937099
adsl

Modeminiz vdsl destekliyor mu ? Vdsl kurulum yaptığınıza eminmisiniz ? Online İşlemler hizmet bilgilerimde hangi paket görünüyor ?

Evet destekliyor sırf VDSL için yeni paket aldım. Modemi sadece VDSL bağlantıya alınca sinyal yok bana sadece ADSL sinyali geliyor.

Abone numaranızı iletirmisiniz birde online işlemler > hesabım kısmında hangi paket aktif görünüyor ?

Abone no: 1668608
Hizmetlerim kısmında: İnternet 35 mbs’e kadar görünüyor.

İlgili birime ilettim. Yarın dönüş sağlayacağım. İyi geceler :slightly_smiling_face:

Hızlı cevap verdiğiniz için teşekkürler. İyi geceler :slight_smile:

Müşteri hizmetleri mesajları okumuyor bile. Hep kopyala yapıştır cevaplar veriyorlar.

Bende de aynı sorun var. Kocaeli de mi yaşıyorsunuz? Modemime gelen sinyal VDSL, Ayarlarım VDSL, aldığım hız ADSL. TT kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Hayır Aydın’da yaşıyorum. Benim sorunum bana ADSL sinyali gelmesi. Sorun TurkNet in ilgisizliği kaç gündür diğer forumlarda dolaşıyorum bu durumda olan çok insan var

Anladım. Umarım kısa zamanda çözülür :pray:

1 Beğeni

Mesajları okuyorlar emin olabilirsiniz. Sorununuz en kısa sürede çözülmesi için uğraşıyoruz.