Vowifi problemi

CGN de olup 100 lü ip blogunda vowifi sorunu yasayan var mi?

surekli kopuyor vowifi baska problemi yasayan oldumu? cihaz sayisi azken ve internet az kullanilirkende oyle

1 aylığına statik ip alıp deneyebilirsiniz. Ben CNG de olmadığım için birşey diyemiyorum.

Bende CGNAT dayım. Bahsettiğiniz vowifi sorununu yaşamadım.

Cgnat kullanırken iPhone cihazımda Turkcell ile hiç sorun yaşamadım. Şuan statik kullanıyorum ve yine sorun yok. Cihaz ve operatörle ilgili de olabilir.

vodafone sorun çıkartıyor turkcell hattımda vowifi kullanabilirken vodafone da kullanamıyorum saçma şekilde

Vowifi için 4.5 g kapsama alanı mı gerekiyor?

hayır volte için 4.5 g gerekli vowifi için uçak modunda dahi olsa sıkıntı yok

Ben kapattım. Çünkü bulunduğum bölgede 4.5g bazen kayboluyor. Kesinti oluyordu. Burada da şart koşmamış ama kesinti durumunda 4.5g ye geçer demiş Vodafone Wi-Fi ile Arama Teknolojisi | Internet | Bireysel: Vodafone Türkiye

Vallaha bilemiyorum 2 hattım var ikiside 4.5 g çekiyor fakat vodafone da wi-fi araması aktifken ulaşılamıyor diyor

1 Beğeni

bugün 3 4 saat uğraştım artık türknet kaynaklı mı vodafone mu bilmiyorum ama vowifi ile ben arayabiliyorum fakat karşı tarafa ses gitmiyor ve ses alamıyorum karşı taraf ararsa hiç ulaşamıyor :joy:

1 Beğeni

TurkNet kaynaklı değil. Bence Vodafone şebeke kaynaklı bir durum… kaldı ki TurkNet in konuyla bir bağı yok. WiFi de internet varsa sorun olmaması gerekir

bilmiyorum ki hocam vowifi yabancı olduğum bir konu kimden neyden kaynaklı hiç bilgim yok fakat şikayet varda çok şikayet var vodafone hakkında

benim operator turkcell.normalde sikinti olmazdida.telefondada olabilir

telefondan olacağını sanmıyorum s8 dh ana konusunda araştırdım telefon ilk çıktığında bile vodafone da varmış bu sorun :joy: