Vmg8623-t50b

ipv6 ile bu modemi ilk test günlerinden beri kullanıyorum bir sürü yeni firmware çıktı fakat hala V5.50(ABPM.3)b2_F0 sürümü yüklü. ipv6 çalışan yeni bir firmware mevcut mu acaba ?

Merhaba @Nuroxy vereceğim linkteki güncel yazılımı yükleyebilirsiniz ipv6 özelliği çalışır durumdadır. İyi günler dilerim.
Link

Merhaba bu surumu yukledim fakat 5g kanal secimi aktif olmasina ragmen kanal sectirmiyor ve kanal tarama da yapmiyor ayrica Mibox bu surumde 5G baglantisini gormemeye basladigi icin eski surume geri dondum. Global olanda da boyle sorunlar var mi acaba.

Yeni sürümde meshpro veya mesh özelliğini kapatıp denediniz mi bu işlemleri :flushed:

Global sürümü vereceğim linkten indirebilirsiniz.
Not:Yükleme işleminde sorun çıkarsa “telnet” veya “putty” yazılımları üzerinden giriş yaparak
"zycli fwidcheck off” ve “zycli modelcheck off”
Komutlarını girmeniz gerekmektedir ve yükleme işlemini yaptıktan sonra modemi fabrika ayarlarına döndürerek tekrar kurulum yapmanızı öneririm. İyi günler dilerim.

Link

1 Beğeni

Evet ilk olarak meshi kapattim cunku birlestirdi 2g ve 5gyi. Geri donunce de kanal secimi gitti 5ghz nin ve geri gelmiyor ama cok sukur mi box tekrar gormeye basladi.

1 Beğeni