Vmg3625-t50b

bağlandığınız cihazların ethernet portları 1 gbps hızları desteklemiyordur.Size vereceğim linkten güncel yazılımı indirip yükleyebilirsiniz ama bu şu anki durumunuza yararı olmayacaktır. isterseniz kullandığınız cihazları marka modellerini paylaşın destekleyip desteklemediği sizin için öğreneyim.
Link

2 Beğeni

bu yaşadığınız şeyin yazılımla alakası yok, f1 yazılımı en stabil olan yazılım bence memnunsanız kurcalamayın.

cihazın gigabit lan portuna sahip olması ve lan kablosunun cat5e veya cat6 olması gerek, 1000 hız için.

1 Beğeni

Bende de aynı sorun Cat6 kablo lar ile gigabit ethernet desteklediğine emin olduğum cihazlarda denedim yine lan port hızı 100mbps un üstüne çıkmadı uyumlu tüm fw leri de denedim hatta tplink pcix gigabit ethernet adaptörü aldım emin olmak için yine sonuç aynı wifi5 de hiçbir sorun yok wan girişi 1000mbps

Bende de aynısı olmuştu. Kablo uçlarındaki rj45 jackları yeniledim. 25 mt de bir sıkıntı kalmadı. Genelde iş kablo da çıkıyor.

Bende aynı sorunu yaşadım kablom cat6 olmasına rağmen arayüzde 100 mbps çıkıyordu, rj45 uçlarını pense ile yeniledim ve sorunumu çözdüm