VMG3625-T50B ipv6 hakkında

Merhaba;
İpv6 için yeni modem aldım ama hala ipv6 aktif olarak çalışmıyor bilinen güncel ayarlar nedir yardımcı olurmusunuz, teşekkürler.

IPv6 tüm ayarlamaları yaptınız ve hattınız için açıksa buna rağmen IPv6 çalışmıyorsa IPv6’da yaşanan ve TurkNet’in çözmediği sorunu sizde yaşıyorsunuz demektir.

Anladığım kadarı ile her lokasyonda çalışmıyor o zaman.

Selamlar @byGOG, hizmetiniz üzerinde bulunan IPV6 tanımını yineledim. Mevcut ayarlarınızı buradan iletirseniz @tnetwork @moderators ekipleri yorumlamak isteyebilir.

tabiki ekledim hepsini.

Aynı durumdayım şahsen 3 senedir tamamen sorunsuz kullanıyordum mh kendi kendine bana sormadan kapattı sonra tekrar açtılar fakat ne yaptıysam bir daha gelmedi kapattım komple. Sorun mutlaka müşteriden kaynaklı olmalı malum. Aynı modem aynı sürüm her şey aynı.

Selamlar @Nuroxy, IPV6 tanımınız sistem üzerinden aktif.

image

bizle alakalı bir durum değil, lokasyonla alaklı diye tahmin ediyorum ve ipv6 kapatmayı rica edicem.

Merhaba yanlış anlamayın ama dediğim gibi çok uzun süredir kullandım ta ki siz iptal edip tekrar açana kadar. Modem aynı her şey aynı, TurkNet sürümüne bile döndüm ki mevcut global sürümde çalışıyordu normalde. Artık uğraşmıyorum bir gün geri gelirse gelir :slight_smile: