VESTEL DGW9000 Modem

Gectimiz günlerde fibere geçiş yaptım ilk başlarda guzeldi ancak modem kendi kedini yeniden başlatıyor ilk etapta sorunun modem olduğunu düşündüm destek kaydı açtım geldiler modemde arıza olduğu anlaşıldı sıfır modem taktılar biraz kullandım aynı sorun ondada vardı sonra farklı marka modem istedim ellerinde olmadığıni söylediler yani ben fibere bu yüzden mi gectim Vestel markasını zaten sevmiyorim bide modem çıkarmışlar ve bunu bizlere veriyorlar xfarkli marka modem istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz nasıl farklı bir modeme sahip olabilirim bu modemden kurtulmak istiyorum gerçekten insanı bezdirdi

Merhaba,
Ne yazık ki TT’ alt yapısında olduğunuz için TT servisi hangi router ellerinde varsa onu vermektedir. İsterseniz kendiniz bir tane alıp taka bilirsiniz.

1 Beğeni

Yardımınız için sağolun ancak öyle bir zorunluluk yok beyefendi ben 169 TL verirken modem bizden demiyeyecekler şimdi genel merkezi her yeri sıkıştırdım paşalar gibi getirdiler yani olmaz diye bir şey yok gerçekten böyle kendi işimizin peşinden koşmaktan bıktık

Sorun tamamen çözüldü mü? Getirilen modem markası nedir?

Sorun evet tamamen çözüldü gayet sorunsuz çalışıyor şimdiye kopma yaşamam lazımdı kopma donma lag ping sorunu olmadı vestelle yapılan bu anlaşmayı bitirmeliler bence modem rezalet çünkü herkes aynı sorundan muzdarip yeni gelen modemin markası ZTE ZXHN h168a model modem getirdiler normalde ellerinde bulunmadıklarını söylediler türkneti sıkıştırıp bir yerleri aratınca hemen ellerine geçti nasilsa

2 Beğeni

Sorunun çözümüne sevindim. Umarım Vestel veya Telekom bu konuda bir adım atar. İyi günlerde kullanın hizmetinizi :pray:

1 Beğeni