VDSL'den Fibere geçiş süreci

Merhabalar. Dün türk telekom ekipleri fiber kablo çekmişler daire içine kadar. Kablo öylece duruyor. Şu anda TurkNet vdsl kullanıyorum. Geçiş işlemini nasıl gerçekleştirebilirim? Herhangi bir kurulum ücreti vs ödeyecekmiyim? Modemim fiber desteklemiyor. TurkNet ücretsiz modem hizmeti sunuyormu abonelik süresince?

2 Beğeni

@EFG bunu siz yapsa yaparsınız

Merhaba,
Altyapı sorgulamasında fiber aktif gözüküyor ise Online İşlemler Merkezi üzerinden Paket Tarife Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum kaydı oluşturup fiber geçişi yapmak istediğinizi belirtiniz. Kurulum ve modem için ekstra ücret alınmamaktadır. Abonelik süresince ücretsiz modem verilecektir abonelik iptali veya işletmeci değişikliği durumunda modemi geri iade etmeniz gerekmektedir.

1 Beğeni

Cevabınız için teşekkür ederim:) Şu anda altyapı sorgusunda çıkmıyor ama yakın zamanda açılır herhalde

1 Beğeni

türk telekom müşterisi olmayanlar fiber hizmet için nasıl başvurabilir hangi numarayı arayabilir? binamda türk telekom fiber var 1 sene önce çekildi hala kutu koyulmadı… kutu için aranacak

1 Beğeni

Benim bildiğim fiber altyapı Türk telekom’un zaten Türk telekom’da atıyor bunları benim bildiğim galiba talep ya da dilekçe ile veriliyor yanlışım varsa düzeltin

Altyapı sorgulamasında gözüktüğü zaman destek kaydı oluşturun Net Uzman işlemlerinizi tamamlayarak geçiş işleminizi gerçekleştirecektir.

1 Beğeni

Bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü Erişim Planlama Birimi ile iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

1 Beğeni

biraz önce aradım mh yi tükrneti arayın diyo :slight_smile: sövmemek için direk kapadım suratına

Telefon ile değil direkt olarak yüz yüze görüşmenizi öneririm :slight_smile:

1 Beğeni

Yüz yüze neden telefon bazen iyidir maske yok şimdi bana yaklaşma muhabbeti çıkmasın @Baran

öyle bi vaktim yok olmazsa dilekçeyi faxlarım telekom a… işyerindeki faxı çalıştıramadık bi türlü yoksa çoktan hallederdim

1 Beğeni

O yüzden değil müdürlük ile direkt olarak telefon üzerinden iletişime geçilemiyor.

1 Beğeni

Bu konu için bölgenizde bulunan TT bölge müdürlüğüne giderek konu hakkında daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Tüm sürecinizin takibi ve size destek olabilmek için bana özel mesaj üzerinden ulaşır mısınız?

Konuya göstermiş olduğun hassasiyet ve vermiş olduğun destek için teşekkürler @Baran :pray:

1 Beğeni

Rica ederim, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım :hugs: @EFG